Aktuality

Obrázok novinky
9. 1. 2024

LIVE karty Tipos extraligy v predaji od februára aj so zmenami

V novom kalendárnom roku 2024 sme sa rozhodli pre zmeny v predaji a tvorbe LIVE kartičiek. Na nové LIVE momenty na kartách sa môžu tešiť už aj fanúšikovia Tipos extraligy.

Obrázok novinky
27. 9. 2023

O extraligových kartách a ďalších novinkách

Počas leta sme vydali futbalovú aj hokejovú kolekciu a aktuálne je v predpredaji exkluzívna kolekcia Oktagon MMA. Zmenili sme koncept pri LIVE kartách a pred Vianocami sa chystáme vydať novú kolekciu Tipos extraligy, do ktorej pripravujeme niekoľko noviniek. Okrem toho sme sa presťahovali do nových priestorov, kde pripravujeme prvú SportZoo predajňu. Prečítajte si viac zo zákulisia SportZoo.

Obrázok novinky
15. 6. 2023

Zo zákulisia: Pripravujeme letné kolekcie a významné novinky

Ocitli sme sa na prelome sezón 2022/23 a 2023/24. Samotní hráči sa pripravujú na novú sezónu a manažment usilovne pracuje na stavbe kádrov pre nový ročník. V tvrdej práci nezaostávame ani my v SportZoo. Pre zberateľov máme pripravených hneď niekoľko noviniek.

Obrázok novinky
12. 6. 2023

Začni kariéru v SportZoo! Hľadáme grafikov, marketéra a projektového manažéra

Baví ťa šport a rád by si sa podieľal na mladom rozvíjajúcom sa slovenskom projekte? Práca v SportZoo môže nakopnúť teba aj nás, tak zbystri svoju pozornosť! Pred novou sezónou rozširujeme náš tím a ty sa môžeš stať jeho dôležitou súčasťou.

Obrázok novinky
11. 5. 2023

Kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie sú po roku späť

Kolekcia hokejových kartičiek slovenského národného tímu s názvom Hokejové Slovensko sa po roku vracia medzi zberateľov.

Obrázok novinky
4. 5. 2023

V sobotu si zberatelia môžu prvýkrát otvoriť balíčky Hokejové Slovensko 2023

Diváci sobotňajšieho zápasu (6. 5. 2023) slovenskej hokejovej reprezentácii proti Rakúsku si budú môcť medzi prvými zakúpiť hokejové kartičky kolekcie Hokejové Slovensko 2023.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo