Obrázok novinky
9. 1. 2024

LIVE karty Tipos extraligy v predaji od februára aj so zmenami

V novom kalendárnom roku 2024 sme sa rozhodli pre zmeny v predaji a tvorbe LIVE kartičiek. Na nové LIVE momenty na kartách sa môžu tešiť už aj fanúšikovia Tipos extraligy.
Fotka autora

SportZoo

LIVE karty jednotlivých súťaží budeme po novom vydávať raz mesačne. Pôjde o výber najzaujímavejších a najdôležitejších udalostí uplynulého mesiaca. Zberatelia a fanúšikovia sa tak môžu tešiť na TOP momenty mesiaca zvečnené na kartičkách, ktoré budú dostupné vždy prvý štvrtok v mesiaci o 15:00. Predaj bude naďalej trvať do nasledujúceho pondelka 15:00. 

 

 

Vďaka tomuto kroku si všetci záujemcovia na LIVE karty počkajú podstatne kratší čas a objednávky s LIVE kartami budú štandardne odoslané do dvoch týždňov od objednania. Potešíme aj zberateľov jednotlivých hráčov či tímov. Rušíme minimálnu hodnotu objednávky a tak si už bez problémov budete môcť zaobstarať ľubovoľný počet kariet z nášho mesačného výberu. 

 

 

S nárazovým predajom LIVE kariet s najlepšími momentmi mesiaca zároveň rušíme možnosť odložiť si kartičky na odoslanie s ďalšou objednávkou. Keďže karty budú vychádzať mesačne, odkladanie kartičiek do ďalšej objednávky už nie je nevyhnutné ako tomu bolo doteraz. 

 

 

Pozmenené pravidlá platia k 1. januáru 2024 a na nové LIVE karty sa najbližšie môžete tešiť 1. februára 2024. Predaj bude spustený do pondelka, 5. februára do 15:00. 

 

 

Spolu s januárovými TOP momentami vydáme aj LIVE kartičky k TOP momentom doterajšieho priebehu Tipos extraligy, ktoré zatiaľ neboli dostupné.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo