Obrázok novinky
7. 6. 2024

Fandi Slovákom na ME vo futbale s kartičkami Slovenskí Sokoli

Po troch rokoch sa do zberateľských albumov vracajú zberateľské kartičky slovenského futbalového národného tímu s názvom Slovenskí sokoli 2024. Milovníci najpopulárnejšieho športu na svete zo Slovenska sa tak môžu tešiť na nové kartičky svojich obľúbencov.
Fotka autora

SportZoo

Na kartičkách nechýbajú najväčšie hviezdy národného tímu, no nezabudli sme ani na sporadických reprezentantov, ktorí sú členmi širšieho kádra. Do základného setu sme zaradili celkovo 35 hráčov a poslednou, 36. kartičkou základného setu je karta trénera Francesca Calzonu.

 

 

Výnimočným počinom je samostatný set venovaný legendárnemu Marekovi Hamšíkovi. Dlhoročnej opore ‘slovenských sokolov’ vydávame set s názvom MH17, ktorý v základnej verzii predstavuje deväť kartičiek s významnými míľnikmi jeho reprezentačnej kariéry. Veľkú radosť urobia fanúšikom aj ďalšie verzie setu Auto x/17 s podpisom a taktiež karty s kúskom hraného materiálu a podpisom vo verziách Jersey/Auto x/17, Jersey/Sock Auto x/10 a Jersey/Sock/Armband Auto x/5, ktorá obsahuje aj kúsok kapitánskej pásky výnimočnej osobnosti slovenského futbalu.

 

 

Veľkú pozornosť pútajú aj kartičky Q&A Auto x/6, na ktorých sa objavia nielen podpisy vybraných deviatich reprezentantov, ale aj odpovede na šesť zvedavých otázok, ktoré sme im prostredníctvom kartičiek položili.

 

 

Kolekcia bude obsahovať aj množstvo podpisových kartičiek. Samostatný set s autogramami nesie názov Signature a vychádza  v dvoch verziách Level 1 x/65 a Level 2 x/35. Kartičky Team Spirit vychádzajú ako dvoj, resp. trojpodpisovky. Vychádzajú v nízkom limite x/15. Podpisová verzia karty vychádza aj v rámci setov NextGen (mladé talenty), Legionary (slovenskí reprezentanti pôsobiaci v zahraničí) a First Start (premiérové zápasy v reprezentácii).

 

 

Ďalšími zaujímavými setmi sú kartičky Road to EURO, kde si pripomenieme cestu Slovenska na Majstrovstvá Európy 2024, Special Forces či Dimension, v rámci ktorých sa do checklistu dostalo 18 dobre známych reprezentačných mien.

 

 

Medzi vyhľadávané kartičky budú s určitosťou patriť aj sety Game Gear a Unique Mark, ktoré obsahujú kúsky materiálov v podobe dresov a štucní. Hráčom vychádzajú karty s autentickými zápasovými dresmi, ktoré neboli použité priamo v hre.

 

 

Skutoční fajnšmekri sa budú snažiť vyskladať dvanásť kartičiek Team Unity, ktoré budú jednotlivo obsahovať časť výšivky loga slovenskej futbalovej reprezentácie zo sezóny 2023/24. Futbalová reprezentačná kolekcia so sebou znovu prináša veľké množstvo zaujímavých zberateľských kúskov.

 

 

Predpredaj kartičiek už prebieha na našom e-shope www.sportzoo.store a produkty budú čoskoro exkluzívne dostupné aj v predajniach Smarty a BRLOH. Kolekcia Slovenskí sokoli 2024 vychádza vo verziách Hobby a Exclusive. 
 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo