Obrázok novinky
20. 3. 2024

Nová kolekcia Tipos extraligy s nádherným bookletom je tu!

Vrchol hokejovej sezóny si budú môcť extraligoví fanúšikovia užiť ešte viac vďaka novým kartičkám Tipos extraligy pre ročník 2023/24. Druhá tohto-sezónna kolekcia prináša zberateľom kartičiek viacero atraktívnych noviniek vrátane klubovej booklet karty v tvare knižky s podpismi šiestich elitných hokejistov.
Fotka autora

SportZoo

Booklet ponesie meno Hero Line, vychádza v limite x/15 a priestor v ňom dostali jeden brankár, dvaja obrancovia a traja útočníci jednotlivých extraligových účastníkov. S určitosťou bude patriť medzi najvyhľadávanejšie a najvzácnejšie kartičky novej kolekcie. 

 

 

Tá vychádza v dvoch verziách balení: Hobby a Exclusive. Hobby boxy obsahujú 18 balíčkov po 5 kartičiek, v exclusive boxoch zberatelia nájdu deväť kartičiek s možnosťou natrafiť na spomínaný booklet Hero Line či mimoriadne atraktívne kartičky Unique Mark obsahujúce veľké kúsky z hraných dresov vybraných hráčov v podobe písmena z menovky či časti klubového loga. 

 

 

Medzi vzácne zberateľské artefakty budú s určitosťou patriť aj karty American Dream, kde sme zaradili deväť Slovákov, ktorí sa v minulosti presadili v zámorí a okrem základnej verzie im vychádzajú aj podpisové karty v limite x/20 a výnimočná Canvas Auto 1 of 1

 

 

V checkliste zberatelia narazia aj na ďalšie zaujímavé sety, kde sa venujeme nováčikom (Rookie Rockets) či kapitánom a ich asistentom (Elected Leaders). Zamerali sme sa aj na hokejistov, ktorí sa prezentujú energickým spôsobom hry (Fire on Ice) či detailnými zábermi na tváre sústredených hráčov počas zápasu (100 % Focused). 

 

 

Ozdobou kolekcie budú aj kartičky Supreme Auto Materials v limite x/25, ktoré obsahujú originálny podpis hráča a kúsok hraného materiálu v podobe hokejky, štucne či výšivky z hraného dresu. 

 

 

Predpredaj druhej série kartičiek Tipos extraligy 2023/24 už prebieha na našom eshope sportzoo.store. Kolekcia bude v nasledujúcich dňoch dostupná aj v predajniach Smarty, Brloh a u ďalších autorizovaných predajcov.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo