Novinky

Obrázok novinky
15. 6. 2023

Zo zákulisia: Pripravujeme letné kolekcie a významné novinky

Ocitli sme sa na prelome sezón 2022/23 a 2023/24. Samotní hráči sa pripravujú na novú sezónu a manažment usilovne pracuje na stavbe kádrov pre nový ročník. V tvrdej práci nezaostávame ani my v SportZoo. Pre zberateľov máme pripravených hneď niekoľko noviniek.

Obrázok novinky
12. 6. 2023

Začni kariéru v SportZoo! Hľadáme grafikov, marketéra a projektového manažéra

Baví ťa šport a rád by si sa podieľal na mladom rozvíjajúcom sa slovenskom projekte? Práca v SportZoo môže nakopnúť teba aj nás, tak zbystri svoju pozornosť! Pred novou sezónou rozširujeme náš tím a ty sa môžeš stať jeho dôležitou súčasťou.

Obrázok novinky
11. 5. 2023

Kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie sú po roku späť

Kolekcia hokejových kartičiek slovenského národného tímu s názvom Hokejové Slovensko sa po roku vracia medzi zberateľov.

Obrázok novinky
4. 5. 2023

V sobotu si zberatelia môžu prvýkrát otvoriť balíčky Hokejové Slovensko 2023

Diváci sobotňajšieho zápasu (6. 5. 2023) slovenskej hokejovej reprezentácii proti Rakúsku si budú môcť medzi prvými zakúpiť hokejové kartičky kolekcie Hokejové Slovensko 2023.

Obrázok novinky
3. 4. 2023

Boris Valábik otvoril prvý balíček nových kariet Tipos Extraligy

V priamom prenose semifinálového zápasu medzi Košicami a Michalovcami na obrazovkách RTVS diváci sledovali prvý unboxing novej kolekcie hokejových kariet Tipos extraligy.

Obrázok novinky
31. 3. 2023

Nové kartičky Tipos Extraligy si môžete zakúpiť už teraz!

Hokejové kartičky Tipos extraligy sú po 3 mesiacoch späť. Druhá séria však nie je len doplnková. Zberatelia v nej opäť nájdu množstvo vzácnych kúskov.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo