Aktuality

Obrázok novinky
16. 5. 2024

Kartičky hokejovej reprezentácie sú späť! Nechýba podpis Slafkovského či Nemca

Aj v roku 2024 potešíme zberateľov kartičiek slovenskej hokejovej reprezentácie a vydávame novú kolekciu Hokejové Slovensko 2024. Okrem kartičiek vychádzajúcich slovenských hviezd nebudú chýbať ani karty legiend ako Bondra, Halák alebo Švehla.

Obrázok novinky
20. 3. 2024

Nová kolekcia Tipos extraligy s nádherným bookletom je tu!

Vrchol hokejovej sezóny si budú môcť extraligoví fanúšikovia užiť ešte viac vďaka novým kartičkám Tipos extraligy pre ročník 2023/24. Druhá tohto-sezónna kolekcia prináša zberateľom kartičiek viacero atraktívnych noviniek vrátane klubovej booklet karty v tvare knižky s podpismi šiestich elitných hokejistov.

Obrázok novinky
1. 3. 2024

Extraligové karty čoskoro! Pripravujeme aj dve reprezentačné kolekcie

V januári sme vydali kompletnú 1. sériu Tipos extraligy 2023/24 a už koncom marca sa môžu fanúšikovia tešiť aj na jej pokračovanie v podobe 2. série. Okrem toho prinesieme zberateľom na jar aj dve ďalšie kolekcie s kartičkami futbalovej a hokejovej reprezentácie.

Obrázok novinky
16. 1. 2024

Spúšťame predpredaj Premium a Exclusive boxov Tipos extraligy

Po predvianočnom spustení predaja Retail produktov 1. série hokejových kariet Tipos extraligy 23/24 a Štartovacieho balíčka pripravujeme pokračovanie v podobe Premium a Exclusive balení.

Obrázok novinky
9. 1. 2024

LIVE karty Tipos extraligy v predaji od februára aj so zmenami

V novom kalendárnom roku 2024 sme sa rozhodli pre zmeny v predaji a tvorbe LIVE kartičiek. Na nové LIVE momenty na kartách sa môžu tešiť už aj fanúšikovia Tipos extraligy.

Obrázok novinky
27. 9. 2023

O extraligových kartách a ďalších novinkách

Počas leta sme vydali futbalovú aj hokejovú kolekciu a aktuálne je v predpredaji exkluzívna kolekcia Oktagon MMA. Zmenili sme koncept pri LIVE kartách a pred Vianocami sa chystáme vydať novú kolekciu Tipos extraligy, do ktorej pripravujeme niekoľko noviniek. Okrem toho sme sa presťahovali do nových priestorov, kde pripravujeme prvú SportZoo predajňu. Prečítajte si viac zo zákulisia SportZoo.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo