Obrázok novinky
16. 5. 2024

Kartičky hokejovej reprezentácie sú späť! Nechýba podpis Slafkovského či Nemca

Aj v roku 2024 potešíme zberateľov kartičiek slovenskej hokejovej reprezentácie a vydávame novú kolekciu Hokejové Slovensko 2024. Okrem kartičiek vychádzajúcich slovenských hviezd nebudú chýbať ani karty legiend ako Bondra, Halák alebo Švehla.
Fotka autora

SportZoo

Kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie vychádzajú v dvoch verziach balení: Hobby a Exclusive. Hobby balenia obsahujú okrem kartičiek základného setu aj inzertné sety a fanúšikovia v nich môžu objaviť aj kartu s podpisom či s kúskom hraného dresu. 

 

 

Do kolekcie sme zaradili vyše 100 súšasných a bývalých reprezentantov či členov realizačného tímu. Základný set tvorí 63 kartičiek, v inzertoch sme sa zamerali na kartičky talentovaných mladíkov s veľkou perspektívou v sete Top Prospects a vďaka setu Team 20 si zaspomíname aj na pôsobenie slovenskej reprezentácie na majstrovstvách sveta juniorov. 

 

 

Medzi zaujímavé kartičky budú rozhodne patriť aj sety, kde si pripomíname prvý strelený gól vybraných reprezentantov (1st Goal Puck), krásnu 3D spracovanú kartičku X-Factor či inzert Special Moments, kde si zaspomíname na pamätné okamihy slovenských reprezentantov.

 

 

 Vo verzii Exclusive sa zberatelia môžu stretnúť s najvzácnejšími kartičkami kolekcie na čele s nízkolimitovanými kartami Unique Mark s veľkými kúskami hraných dresov v podobe písmen či lôg z dresu. Krásne booklety s názvom Colossal Material obsahujú časti slovenského národného znaku alebo čísla hráčov z ich hraných dresov a ostatné časti z dresu sú na kartičkách Jersey Fragments, ktoré sú rozdelené do troch úrovní: Level 1 s limitom x/65, Level 2 x/35 a Level 3 x/15. 

 

 

Súčasťou Hobby aj Exclusive balení môžu byť kartičky s podpisom zo setov Top Prospects, Team 20, 1st Goal Puck či Special Moments, kde okrem iného nájdete aj podpis legendárneho Petra Bondru. Medzi ozdoby jednotlivých zbierok budú patriť aj karty z podpisového setu Signed Stars, kde bude súčasťou setu aj dvojpodpisovka Duos s limitom x/20. 

 

 

Medzi najkrajšie kartičky kolekcie bude s určitosťou patriť aj set Anthem of the Winner. Vychádza v limite x/35 a súčasťou kartičky bude výšivka národnej vlajky doplnená o originálny podpis reprezentanta. 

 

 

Produkty Hokejové Slovensko 2024 vo verzii Hobby sú už v predaji na našom eshope sportzoo.store, v predajniach Kaufland, BRLOH a Smarty

 

 

Balenia Exclusive budú v predpredaji od 17.5. o 16:00 a doručené v neskoršom termíne po ukončení svetového šampionátu v Česku.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo