Obrázok novinky
1. 3. 2024

Extraligové karty čoskoro! Pripravujeme aj dve reprezentačné kolekcie

V januári sme vydali kompletnú 1. sériu Tipos extraligy 2023/24 a už koncom marca sa môžu fanúšikovia tešiť aj na jej pokračovanie v podobe 2. série. Okrem toho prinesieme zberateľom na jar aj dve ďalšie kolekcie s kartičkami futbalovej a hokejovej reprezentácie.
Fotka autora

SportZoo

Extraligové karty na podpisovaní 

 

Kartičky k 2. sérii Tipos extraligy momentálne podpisujú hokejisti na kluboch. Ako ste už mohli postrehnúť na našich sociálnych sieťach, čaká nás kolekcia nabitá viacerými atraktívnymi kartičkami s podpismi, kúskami materiálov a veľkým ťahákom budú určite aj booklet karty. Vydanie plánujeme počas vrcholu sezóny – play-off, konkrétne na prelome marca a apríla. 

 

Táto séria síce nebude dostupná v Kauflande, avšak kartičky si budete môcť zakúpiť u nás na e-shope alebo v predajniach JRC a BRLOH. Na našom e-shope sú ešte dostupné aj posledné kusy Exclusive a Premium boxov z 1. série Tipos extraligy, kde sa môžu ukrývať viaceré atraktívne kartičky. 

 

 

Dizajnujeme Hokejové Slovensko 

 

V plnom nasadení už pracujeme na kolekcii Hokejové Slovensko. Aktuálne finišujeme dizajny jednotlivých setov, pričom sa môžete tešiť na viacero obľúbených typov kartičiek, ale aj zaujímavé novinky.

 

O kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie očakávame, aj vzhľadom na MS v Česku, veľký záujem. Aj preto vyrobíme ešte väčší počet balení ako vlani, aby sme dokázali uspokojiť záujem čo najväčšieho počtu fanúšikov a zberateľov. Kolekcia bude dostupná okrem nášho e-shopu aj v predajniach Kaufland a špecializovaných obchodoch ako Smarty a BRLOH. 

 

 

Návrat Slovenských sokolov 

 

Slovenská futbalová reprezentácia sa v júni predstaví na svojich historicky tretích ME vo futbale. Pri tejto príležitosti vydáme po troch rokoch novú kolekciu Slovenskí sokoli, v ktorej by sa mali objaviť tí najlepší slovenskí futbalisti súčasnosti. Rovnako ako pri hokejovej kolekcii, aj vo futbale intenzívne pracujeme na nových dizajnoch kariet a pripravujeme jednotlivé sety a checklist kolekcie. 

 

Aj túto kolekciu plánujeme distribuovať do niektorého z popredných retailových reťazcov. Predaj by mal byť spustený ešte pred samotným začiatkom futbalového EURA 2024.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo