Obrázok novinky
27. 9. 2023

O extraligových kartách a ďalších novinkách

Počas leta sme vydali futbalovú aj hokejovú kolekciu a aktuálne je v predpredaji exkluzívna kolekcia Oktagon MMA. Zmenili sme koncept pri LIVE kartách a pred Vianocami sa chystáme vydať novú kolekciu Tipos extraligy, do ktorej pripravujeme niekoľko noviniek. Okrem toho sme sa presťahovali do nových priestorov, kde pripravujeme prvú SportZoo predajňu. Prečítajte si viac zo zákulisia SportZoo.
Fotka autora

SportZoo

SportZoo na novej adrese

 

Jedným z významných míľnikov týchto dní je naše sťahovanie sa do nových priestorov na Starú Vajnorskú v Bratislave. Novinkou budú nielen väčšie a modernejšie priestory, ktoré nám umožnia pripravovať kolekcie ešte efektívnejšie, ale aj dostatok miesta na náš prvý oficiálny SportZoo obchod.

 

Letné kolekcie v predaji

 

Počas leta sme vydali najprv kolekciu Dekády futbalovej ligy, vďaka ktorej sa môžete ponoriť do bohatej histórie československého futbalu. Kolekcia obsahuje kartičky s ikonickými momentmi či podpisy legendárnych hráčov ako Andrej Kvašňák, Ján Luža či František Plánička.

 

Nezabudli sme ani na podujatie Winter Games so zápasmi pod holým nebom, ktoré sa zapísalo do dejín slovenského hokeja. Pre fanúšikov sme preto pripravili špeciálnu kolekciu, ktorú sme obohatili novinkami - špeciálnymi kartami s kúskom bránkovej siete či unikátnymi 1 of 1 kartičkami s kúskom šnúriek z hraných dresov.

 

V predpredaji sú najnovšie aj kartičky Oktagon MMA. Na stránke store.oktagonmma.com si môžete zakúpiť exkluzívny box Infinity v tvare MMA klietky. Získať môžete, ako je pri našich kolekciách zvykom, karty s podpismi či kúskami hraných materiálov. Zberateľskou novinkou sú kartičky s kúskom zápasnickej podlahy!

 

Zmeny pri LIVE kartách Tipos Extraligy

 

Hoci naša najvyššia súťaž je už v plnom prúde, na vydanie prvých LIVE kariet si budú zberatelia musieť ešte chvíľu počkať. Dianie na hokejových klziskách ale podrobne sledujeme a karty pre vás postupne pripravujeme a predpredaj spustíme hneď, ako to bude možné.

 

Spomenúť musíme aj nový koncept LIVE kariet, ktorý sme pred novou sezónou globálne upravili. Znižujeme počet vydávaných kariet, aby sme vám priniesli len tie najvýnimočnejšie momenty, čím chceme zvýšiť atraktivitu týchto kariet a zjednodušiť skompletizovanie zbierky LIVE kariet z celej sezóny.

 

Novinky o kolekcii Tipos extraligy

 

Samozrejme, aj v tejto sezóne chystáme veľkú kolekciu kartičiek Tipos extraligy a jej vydanie máme naplánované ešte pred Vianocami. Momentálne pracujeme na získavaní fotografií pre kolekciu a dokončujeme dizajny setov, aby sme vám znovu mohli priniesť zberateľsky zaujímavé novinky.

 

Kartičky bude možné zakúpiť už tradične nielen na našom e-shope, ale aj v predajniach Kaufland, Smarty a BRLOH. Do kolekcie pribudne aj nový interaktívny prvok, ktorým sú kartičky Minigames obsahujúce pexeso či pamäťovú hru Memory Game. Tieto kartičky s minihrami sa budú nachádzať v Retail baleniach, zatiaľ čo obľúbené Puzzle Quest kartičky budú súčasťou balení Premium.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo