Obrázok novinky
15. 6. 2023

Zo zákulisia: Pripravujeme letné kolekcie a významné novinky

Ocitli sme sa na prelome sezón 2022/23 a 2023/24. Samotní hráči sa pripravujú na novú sezónu a manažment usilovne pracuje na stavbe kádrov pre nový ročník. V tvrdej práci nezaostávame ani my v SportZoo. Pre zberateľov máme pripravených hneď niekoľko noviniek.
Fotka autora

Dávid Lech

Nové kolekcie 

 

V najbližších týždňoch a mesiacoch sa môžete tešiť hneď na tri nové kolekcie. 

 

Leto spríjemníme všetkým hokejovým fanúšikom Tipsport extraligy kolekciou TELH Extended. Doménou malej kolekcie bude rozšírenie základného setu o 72 hokejistov. Spoločnosť v boxoch im budú robiť dva inzertné sety.  

 

V absolútnej novinke Dekády fotbalové ligy sme sa rozhodli vzdať hold bývalým vynikajúcim futbalistom, ktorí svojho času patrili medzi najlepších v Československu. Táto exkluzívna kolekcia určite spestrí leto viacerým futbalovým zberateľom.

 

Okrem toho pripravujeme aj ďalšiu novinku, ktorá prepojí kartičky slovenskej a českej hokejovej extraligy v rámci kolekcie Winter Games. Prostredníctvom týchto kariet sa vrátime do januára 2023, kde v skvelej atmosfére v Bratislave odohrali ligové zápasy pod holým nebom Oceláří Třinec s Kometou Brno, Dukla Trenčín so Zvolenom a Slovan Bratislava s Košicami. 

 

Okrem nových kolekcií naši grafici už zarezávajú aj pri tvorbe dizajnov kartičiek futbalových a hokejových kolekcií pre sezónu 2023/24. Zatiaľ môžeme prezradiť len toľko, že sa opäť môžete tešiť na viacero nových setov, ale aj osvedčené stálice. 

 

Expanzia do zahraničia 

 

Aktuálne produkujeme zberateľské kartičky pre dva trhy. Slovenský a český. V sezóne 2023/24 by sa to malo zmeniť. 

 

V týchto dňoch finišujú naše rokovania s dvoma zahraničnými ligami, ktoré by mali rozšíriť naše portfólio produktov v dvoch nových krajinách. Momentálne vám môžeme prezradiť len to, že radosť urobíme najmä fanúšikom futbalu

 

Nové priestory a oficiálna SportZoo predajňa 

 

Vzhľadom k našim ambíciám expandovať na nové zahraničné trhy a snahe skvalitňovať a zefektívňovať naše fungovanie, sme sa rozhodli pre sťahovanie do nových priestorov. 

 

Okrem vylepšených priestorov pre našu prácu sa bude zmena priamo dotýkať aj samotných zberateľov. V nových priestoroch totiž plánujeme zriadiť aj našu prvú oficiálnu SportZoo predajňu

 

Do novej sezóny rozšírime aj náš grafický, dizajnérsky, marketingový a projektový tím. Ak by ste mali záujem stať sa súčasťou SportZoo, alebo viete o niekom, pre koho by bola táto práca zároveň koníčkom, pozrite si naše pracovné ponuky.

 

Presné termíny vydania, detaily ohľadom nových kolekcií a všetky ďalšie očakávané novinky budeme postupne zverejňovať a komunikovať na našich sociálnych sieťach


 

Fotka autora

Dávid Lech

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo