Obrázok novinky
12. 6. 2023

Začni kariéru v SportZoo! Hľadáme grafikov, marketéra a projektového manažéra

Baví ťa šport a rád by si sa podieľal na mladom rozvíjajúcom sa slovenskom projekte? Práca v SportZoo môže nakopnúť teba aj nás, tak zbystri svoju pozornosť! Pred novou sezónou rozširujeme náš tím a ty sa môžeš stať jeho dôležitou súčasťou.
Fotka autora

SportZoo

Aktuálne máme v SportZoo otvorené štyri nové pracovné pozície. Viac podrobností o konkrétnej ponuke sa dočítaš po kliknutí na každú z nich. Životopis, prípadne motivačný list, nám môžeš poslať cez portály Profesia.sk alebo Pretlak.com.

 

 • Projektový manažér
  Na pozícii projektového manažéra budeš koordinovať jednu alebo viacero športových líg zo sveta futbalu, hokeja či MMA pre SK/CZ alebo zahraničný trh
  mzda: od 1500€ / mesiac (v závislosti od skúseností uchádzača)
   
 • Marketingový špecialista
  V našom marketingovom tíme budeš pracovať so sociálnymi sieťami - Facebook, Instagram, Tiktok a YouTube. Môžeš sa taktiež realizovať pri tvorbe komplexnej propagácie našich produktov.
  mzda: od 1400€ / mesiac (v závislosti od skúseností uchádzača)
   
 • Grafik DTP
  Na pozícii grafika DTP ťa čaká množstvo zaujímavej a rozmanitej grafickej práce celého spektra od práce s fotkami, prípravou dát do tlače podľa požiadaviek tlačiarne až po export prezentačných obrázkov.
  mzda: od 1300€ / mesiac (v závislosti od prínosu a skúseností grafika)
   
 • Dizajnér
  Na kreatívnej pozícii dizajnéra ťa čaká kompletný kreatívny proces od ručného skicovania, cez rešerš aktuálnych trendov, zostavovania rôznych návrhov až po prípravu podkladov pre DTP grafika.
  mzda: 10 - 15€ / hod. (možnosť dohody na konkrétnej hodinovke alebo na konkrétnej sume za dodaný dizajn)

 

Ak ťa niektorá z ponúk zaujala, budeme radi, ak nám zašleš svoj životopis. Pokiaľ je tvojou vášňou šport, si zodpovedný a tímový hráč, máš obrovský predpoklad na to, aby sa práca v SportZoo stala aj tvojim koníčkom. :)

 

 

 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo