Základný set & Rookie Rockets

Základný set v druhej sérii rozširujeme o 108 hokejistov. Okrem dizajnu sa nezmenili ani paralelné verzie. Základný set tak vychádza v limitoch Blue x/65, Red x/35 a Gold x/15. 
V sete venovanom nováčikom súťaže Rookie Rockets dostalo priestor 27 talentovaných mladých hokejistov, ktorí majú za sebou debut v Tipos extralige. Karty vychádzajú aj v limitovanej verzii x/35 a v podpisovej verzii Auto x/45.

Obrázok kolekcie

Champions 1993-2023

Pri 30. výročí slovenskej najvyššej hokejovej súťaže si zaspomíname na šampiónov extraligy. Set obsahuje 18 kartičiek a vychádza aj v limitovaných verziách Blue x/35, Red x/15 a Gold 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Defensive Duo

Kartička venovaná elitným obrancom jednotlivých extraligových tímov. Okrem základnej verzie Defensive Duo sa zberatelia môžu tešiť na podpisovú verziu Auto v limite x/25. 

Obrázok kolekcie

Annivarsary & American Dream

Set Anniversary je venovaný trom jubilujúcim klubom Tipos extraligy: Banskej Bystrici, Zvolenu a Trenčínu. Vychádza aj v podpisovej verzii Auto s limitom x/25. 
V sete American Dream predstavujeme 9 legiend extraligy, ktorí časť kariéry strávili v zámorskej NHL. Okrem základnej verzie vychádzajú kartičky v limitovaných verziách Canvas x/40, x/30 a 1 of 1. Rovnako aj v podpisovej verzii x/20. 

Obrázok kolekcie

Authentic Signature

Podpisový set Authentic Signature vychádza v 2. sérii 45 hokejistom, ktorí boli rozdelení do dvoch skupín - Level 2 s limitom x/60 a Level 3 x/30. Všetky podpisy hráčov (rovnako ako aj pri ďalších setoch) sú originálne.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Supreme Auto Patch & Unique Mark

Kúsky hraných dresov vybraných hráčov Tipos extraligy obsahujú hneď tri sety. Set Game Jersey vychádza v limite x/75 a taktiež v podpisovej verzii Auto s limitáciou x/25. V sete Supreme Auto Patch sa budú vynímať kúsky z výšiviek hraných dresov. Kartička obsahuje aj podpis hráča a vychádza v limite x/35. Dobre známe Unique Mark vychádzajú v nízkych limitoch a ich súčasťou sú kúsky menovky, loga či čísla z hraných dresov

Obrázok kolekcie

Predaj kolekcie

Druhá séria hokejových kartičiek 2022/23 Tipos extraliga vychádza vo verziách Hobby Exclusive. Jednotlivé boxy či balíčky si môžete zakúpiť na našom eshope sportzoo.store a vo vybraných partnerských eshopoch. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  6. apríl 2023

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček - 5 kartičiek
  Hobby box - 18 balíčkov po 5 kartičiek
  Exclusive box - 11 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série Tipos Extraligy 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo