company logo

Tipos Extraliga 2022/23 Séria 1

Po vydaní doplnkovej 2. série kartičiek Tipos extraligy v ročníku 2021/22 sa v novej sezóne môžu zberatelia hokejových kariet opäť tešiť na klasickú, veľkú kolekciu. 

Základný set

Do základného setu sme zaradili 216 kartičiek zo všetkých dvanástich tímov Tipos extraligy. Vychádzajú aj v troch paralelných verziách: Blue x/65, Red x/35 a Gold x/19. Blue budú výhradnou súčasťou Retail balenia, Red zberatelia nájdu len v Premium variante a Gold paralelky sa nachádzajú v Premium a Exclusive produktoch. 

Obrázok kolekcie

Rookie Rockets & League Legends

V novej kolekcii sme neobišli ani osvedčené klasiky v podobe kartičiek nováčikov a legiend. Checklist setu Rookie Rockets venovanej nováčikom tvorí 9 talentovaných mladíkov a okrem základnej verzie im vychádza aj paralelná Limited x/35 a podpisová verzia Auto x/35. Do už dobre známeho setu legiend tvoreného zo základnej verzie a podpisovej verzie Auto x/45 sme zaradili hráčov ako Karol Križan, Tibor Melichárek, Juraj Štefanka či Ján Tabaček. 

Obrázok kolekcie

Worldwide Warriors & Hero of the City

Set Worldwide Warriors obsahuje 36 hráčov a je venovaný hviezdnym legionárom najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Okrem základnej verzie vychádza aj v paralelnej Limited x/60. Krásnym doplnením (nielen) tímových zbierok bude kartička Hero of the City s pozadím z mestského prostredia, ktorá vychádza aj v podpisovej verzii Auto s limitom x/25. 

Obrázok kolekcie

What a Save

V prvej sérii si opäť prídu na svoje aj zberatelia brankárov. Set What a Save vychádza hneď v troch verziách: základnej, paralelnej Limited x/25 a v podpisovej Auto s limitom x/35. Priestor v sete dostalo 18 gólmanov Tipos extraligy. 

Obrázok kolekcie

Authentic Signature & Team Power

Každá kolekcia si zaslúži mať svoj vlastný podpisový set Authentic Signature je rozdelený do troch levelov: Level 1 x/90 (27 kariet), Level 2 x/60 (18 kariet) a Level 3 x/30 (9 kariet), čo spolu činí 54 podpisových kartičiek. Ďalšie autogramy obľúbených hráčov môžu zberatelia nájsť v sete Team Power, v kt. má každý tím trojité zastúpenie v podobe 2 hráčov a vyobrazenia loga. Set vychádza aj v paralelnej verzii Metalic logo x/15 a zberatelia sa môžu tešiť aj na dual podpisovku v limite x/25. 

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Authentic Stick

Do každej kolekcie sa snažíme vložiť aj tzv. memorabilia kartičky s kúskom hraných materiálov. Medzi setmi novej kolekcie nechýba obľúbená Game Jersey s kúskom hraného dresu v limite x/95 a v paralelnej verzii doplnená o podpis hokejistu vo verzii Auto x/25. Do kartičiek Authentic Stick x/25 sme vložili kúsky hraných hokejok vybraných hráčov. V prípade, že sme na hokejke našli aj menovku hráča, vyjde aj v unikátnej 1 of 1 verzii Nameplate. 

Obrázok kolekcie

Unique Mark

Unique Mark patria už niekoľko rokov medzi najvyhľadávanejšie kartičky kolekcie. Inak tomu zrejme nebude ani v novej sezóne, kde vychádzajú opäť 18 hokejistom. Obsahujú najkrajšie kúsky z hraných dresov v podobe menovky, číslovky či loga a vychádzajú vo veľmi nízkych limitoch, vrátane niekoľkých 1 of 1. 

Obrázok kolekcie

Balenie

Nová kolekcia hokejových kartičiek Tipos extraligy vychádza v 3 balenia: Retail (24 balíčkov po 6 kariet), Premium (10 balíčkov po 8 kariet) a Exclusive (11 kartičiek). 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  december 2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Premium balíček – 8 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek
  Exclusive box - 11 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série Tipos Extraligy 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem. 

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo