Obrázok novinky
11. 1. 2023

Zápasy pod holým nebom aj s účasťou SportZoo

Už tento týždeň, 13. - 15. januára 2023 na hokejových priaznivcov čaká unikátna séria zápasov pod holým nebom s názvom Kaufland Winter Games 2023. A my pri tom nebudeme chýbať.
Fotka autora

SportZoo

V priebehu troch dní nás môžete v rámci SportZoo Promo Tour stretnúť hneď dvakrát. S našim stánkom zavítame na piatkové stretnutie Tipsport ELH medzi HC Oceláři Třinec a HC Kometa Brno (18.30 hod). a v nedeľu, 15. januára, sa tešíme na šláger tradičných slovenských hokejových celkov z HC Slovan Bratislava a HC Košice (18.30 hod.). 

 

Na mieste budeme s naším SportZoo stánkom zhruba 2 hodiny pred začiatkom otváracieho buly. A s určitosťou nás zastihnete aj krátko po zápasoch. 

 

Do Bratislavy privezieme najnovšie produkty z kolekcie hokejových kartičiek Tipos extraligy a Tipsport ELH. V našom stánku sa budete môcť aj odfotiť a bezplatne si nechať vytvoriť svoju vlastnú kartičku s logom obľúbeného klubu v špeciálnom dizajne Winter Games.

 

Tešíme sa na spoločné stretnutie a taktiež na možnosť opäť priblížiť svet zberateľstva širokej verejnosti. 


 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo