Obrázok novinky
4. 5. 2023

V sobotu si zberatelia môžu prvýkrát otvoriť balíčky Hokejové Slovensko 2023

Diváci sobotňajšieho zápasu (6. 5. 2023) slovenskej hokejovej reprezentácii proti Rakúsku si budú môcť medzi prvými zakúpiť hokejové kartičky kolekcie Hokejové Slovensko 2023.
Fotka autora

SportZoo

V sobotu počas zápasu slovenskej hokejovej reprezentácie medzi Slovenskom a Rakúskom (6. 5. 2023, 16.00 hod.) budú na trenčianskom Zimnom štadióne Pavla Demitru k dispozícii prvé balíčky z novej kolekcie hokejových kartičiek Hokejové Slovensko 2023. 

 

Ešte pred oficiálnym spustením predaja ich na štadión donesieme v rámci nášho promo stánku SportZoo Promo Tour. Nájdete nás v útrobách trenčianskeho štadióna.

 

V prípade záujmu vám k nákupu pridáme aj vlastnú kartičku zdarma, ktorú vám vyrobíme priamo na mieste. 

 

K dispozícii budeme mať hobby boxy a balíčkyalbum spracovaný v grafike novej kolekcie. 

 

Kolekcia hokejových kartičiek slovenskej reprezentácie Hokejové Slovensko 2023 obsahuje okrem základných kartičiek aj karty s originálnym podpisom reprezentantov či s kúskami hraných hokejok. V checkliste (zoznam hráčov zaradených do kolekcie) nájdete aj hviezdne mená ako Peter Šťastný, Juraj Slafkovský, Marek Hrivík, Peter Cehlárik či vychádzajúca hviezda ženského hokeja, Nela Lopušanová

 

Predpredaj exclusive verzie boxov bude spustený v priebehu mája na našom eshope www.sportzoo.store. Pre viac informácií sledujte naše sociálne siete @sportzoo. 

 

V sobotu bude náš stánok otvorený od 15.00 hod. a navštíviť nás v ňom budete môcť počas trvania celého zápasu. Tešíme sa na spoločné stretnutie a ďalšie rozširovanie komunity zberateľov na Slovensku. 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo