Obrázok novinky
2. 12. 2022

Update k posledným výmenným kartám Slovenskí Sokoli 2021

Posledné tri chýbajúce podpisy na kartách z kolekcie Slovenskí Sokoli 2021 stále chýbajú. Pred časom sme informovali, že tieto kartičky plánujeme nechať podpísať na reprezentačnom zraze, ktorý sa pred niekoľkými dňami skončil. Prečo ešte nie sú podpísané?
Fotka autora

SportZoo

Z kolekcie Slovenskí Sokoli 2021 stále chýbajú podpisy Martina Dúbravku, Stanislava Lobotku a Mareka Hamšíka. Predovšetkým kvôli vám, zberateľom, nám je veľmi ľúto, že aj napriek veľkej snahe podpísať karty na poslednom zraze reprezentácie, sa nám kartičky od SFZ vrátili späť nepodpísané.

 

Pred reprezentačným zrazom sme so zväzom komunikovali o možnosti podpísať kartičky osobne, čo nám však bolo zamietnuté. Nakoľko sa táto situácia aj napriek našim urgenciám a zdôrazňovaniu dôležitosti opäť zopakovala, rozhodli sme sa ďalej nečakať a dotiahnuť podpisovanie s hráčmi individuálne

 

Zvažovali sme aj možnosť uzavrieť kolekciu a získať podpisy ihneď formou podpísaných samolepiek, ktoré máme k dispozícii. Vzhľadom na to, že sa jedná o top hráčov reprezentácie, považujeme za rozumnejšie ešte chvíľu počkať a doručiť ich s podpismi priamo na kartičkách.

 

Mrzí nás, že dojem z peknej kolekcie kazí toto zdĺhavé doťahovanie výmenných kariet. Doteraz sme sa pokúšali podpisy získať oficiálnou cestou, avšak nakoľko nám SZF opakovane nedokázal dodať podpísané karty, musíme aktívne riešiť podpísanie kariet osobitne s hráčmi a ich agentmi.

 

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že sa nám to podarí uzavrieť v čo najkratšom čase.

 

P.S. Kartičky Mareka Hamšíka už prevzal na podpis jeho otec

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo