Obrázok novinky
21. 2. 2023

TIPOS SHL má opäť vlastné kartičky

Po ročnej pauze vychádzajú zberateľské kartičky aj pre slovenskú druhú najvyššiu súťaž. Fanúšikovia tak môžu získať aktuálne karty s podpismi hokejových legiend ako Michel Miklík, Martin Hujsa či Roman Kukumberg.
Fotka autora

SportZoo

Kartičky sú už v predaji na našom e-shope SportZoo.store a v priebehu februára budú dostupné aj vo vybraných predajniach Kaufland.

 

Do balíčkov a boxoch TIPOS SHL sme zaradili päť rôznych druhov kariet. Najväčším lákadlom celej kolekcie sú kartičky Autographed Playmakers s podpismi ligových hviezd. Karta s podpisom vychádza 45 hokejistom a každá je limitovaná počtom 85 kusov.

 

Na základných kartičkách sa nachádza dohromady 162 hokejistov zo všetkých 13 ligových tímov vrátane výberu reprezentácie Slovenska do 18 rokov. Okrem klasickej verzie vychádzajú základné kartičky aj v zlatej verzii s limitom 30 kusov.

 

Špeciálne kartičky s vlastným dizajnom má 9 mladých talentov v rámci setu Hidden Talents a 18 tímových lídrov, ktorí sú na kartách Ice Breakers.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo