Obrázok novinky
19. 9. 2022

SportZoo hľadá marketingovú posilu

Baví ťa šport a rád by si sa podieľal na mladom rozvíjajúcom sa slovenskom projekte? Práca v SportZoo môže nakopnúť teba aj nás, tak zbystri svoju pozornosť! Do svojich radov hľadáme šikovného mladého a kreatívneho človeka, ideálne študenta, ktorý sa vyzná v sociálnych sieťach a chcel by naštartovať svoju kariéru v oblasti marketingu.
Fotka autora

SportZoo

KTO SME?
SportZoo je mladý slovenský projekt, ktorý vznikol v roku 2016. Sme výrobcom populárnych športových zberateľských kartičiek, ktoré sú fenoménom nie len pre deti a ich zberteľskú vášeň, ale aj pre dospleých a ich investičné chúťky. Od roku 2020 pôsobíme okrem Slovenska aj v Českej republike

 

Venujeme sa najmä výrobe hokejových a futbalových kartičiek, no v našom portfóliu máme napríklad aj kartičky Oktagon MMA. V krátkom období plánujeme aj ďalšie rozširovanie do zahraničia

 

KOHO HĽADÁME?
Do nášho marketingového tímu nehľadáme ostrieľaného profesionála. Sme mladá firma, ktorá chce ponúknuť priestor mladým ľuďom na vlastný rozvoj a sebarealizáciu. Aj preto hľadáme mladú posilu, primárne študenta s vášňou pre šport, ktorý má chuť odštartovať svoju kariéru v marketingu, prinesie do nášho tímu zaujímavé nápady a bude mať chuť pracovať na vlastných projektoch v rámci našej spoločnosti. 

 

NÁPLŇ PRÁCE
V našom marketingovom tíme si vezmeš pod svoje krídla najmä sociálne siete - Facebook, Instagram, Tiktok a YouTube. Hľadáme človeka, ktorý vie nielen pridávať príspevky na sociálne siete, ale vie najmä vytvárať samotný obsah a prinášať tak content, ktorý zaujme našich (prevažne športových) fanúšikov. Ak sa nebojíš postaviť pred kameru, budeš mať pred ostatnými uchádzačmi menšiu výhodu.

 

Okrem správy sociálnych sietí budeš pravou rukou nášho marketingového manažéra. Privítame každý dobrý a kreatívny nápad, ktorý pomôže našim produktom byť ešte viac na očiach. Okrem pravidelných úloh ti dáme priestor aj na vlastné nápady. Nechceme ťa zahtltiť iba pravidelnou prácou. Našim cieľom je, aby si sa učil, rástol a postupne priniesol nášmu produktu novú pridanú hodnotu.

 

POŽIADAVKY
Ako sme už spomínali, nehľadáme do nášho tímu profesionála. Najdôležitejšia je pre nás tvoja motivácia, kreativita a chuť učiť sa nové veci. Ak chceš u nás pracovať, musíš splniť aspoň tieto predpoklady:
• výborná znalosť slovenčiny a slovenskej gramatiky
zodpovednosť, a to najmä pri dodržiavaní deadlinov
flexibilita
precíznosť
• schopnosť a chuť pracovať v tímeAk ovládaš niektoré z týchto ďalších zručností, bude to tvoja výhoda:
• správa sociálnych sietí prostredníctvom Meta Business Suite
• správa sociálnych sietí TikTok a YouTube
• skúsenosti s fotografiou a videom
• skúsenosti s vystupovaním pred kamerou
• tvorba článkov
• tvorba newslettrov v programe MailChimp
• dobrá znalosť angličtiny
• znalosť češtiny alebo poľštiny výhodou
 

ČO PONÚKAME
Pokiaľ je tvojou vášňou šport a sociálne siete, máš veľký predpoklad na to, aby sa táto práca stala aj tvojim koníčkom, tak ako u všetkých v našom mladom tíme. Práca u nás ti umožňuje:
• byť dôležitou súčasťou ambicióznej firmy s postupným rozširovaním do zahraničia
• prácu v mladom kolektíve a moderných priestoroch
• možnosť kariérneho rastu a potenciál práce na plný úväzok
• možnosť čiastočného home-office podľa dohody
• atraktívna práca v športovom prostredí
• stretnutia so športovcami, účasť na športových eventoch
• zamestnanecká zľava na produkty
firemné akcie počas roka

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE A PLAT
Forma práce: stáž, brigáda alebo živnosť
Plat: od 5€ do 7€ na hodinu (v závislosti od skúsenosti uchádzača)
Miesto: Bratislava - Ružinov
Predpokladaý nástup: október 2022

 

POŠLI NÁM SVOJ ŽIVOTOPIS
Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a do mailu nám v krátkosti napíš, prečo by si chcel pracovať u nás a prečo by sme mali vziať práve teba!
E-mail: marketing@sportzoo.sk
 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo