Obrázok novinky
16. 12. 2022

Nové kartičky Tipos Extraligy budú ešte pred Vianocami

Hokejové kartičky Tipos extraligy sa vracajú späť tak, ako ich mnohí poznáme. Nová kolekcia je v predpredaji od piatku, 16. decembra 2022.
Fotka autora

SportZoo

V úvode novej sezóny 2022/23 sme dodatočne vydali druhú, doplnkovú (mini)kolekciu k sezóne 2021/22. Po troch mesiacoch vydávame ďalšiu kolekciu, tentoraz plnú kariet s podpismi a kúskami hraných dresov či hokejok.


 

Základné kartičky vychádzajú dohromady 216 hokejistom. Zberatelia sa môžu tešiť aj na obľúbené kartičky nováčikov Rookie Rockets, kartičky bývalých ligových hviezd League Legends či najväčších súčasných tímových opôr v sete Team Power. Súčasťou týchto kariet sú aj verzie s podpismi.


 

Novinkou v balíčkoch sú podpísané kartičky brankárov v rámci setu What a Save. Fanúšikov s určitosťou zaujme aj set Hero of the City so scenériou mesta na pozadí, ktorá zožala veľký úspech aj medzi samotnými hráčmi pri podpisovaní. 


 

V kolekcii má svoju vlastnú kartičku s podpisom takmer 150 hokejistov Tipos extraligy. Samozrejmosťou je, že každá z nich obsahuje originálny podpis. 


 

Spomedzi hraných materiálov sme stavili na dresy a hokejky, ktoré budú súčasťou setov Authentic Stick (kúsky hraných hokejok), Game Jersey a Unique Mark (kúsky hraných dresov). 


 

Hokejové karty Tipos extraligy nájdete v predpredaji na našom eshope www.sportzoo.store od piatka, 16. decembra 2022. Vydanie kolekcie je naplánované na začiatok budúceho týždňa, kedy budú dostupné prvé balíčky aj v predajniach Kaufland. Balíčky s kartičkami vychádzajú v troch variantoch: Retail, Premium a Exclusive. 


 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo