Obrázok novinky
9. 11. 2022

Nové kartičky FORTUNA:LIGY videli ako prví diváci O2 TV Sport

O prvý televízny unboxing futbalových kartičiek novej kolekcie FORTUNA:LIGA 22/23 1. série sa postaral moderátor Michal Hrdlička v zápasovom štúdiu O2 TV Sport v rámci stretnutia FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha.
Fotka autora

SportZoo

Spoločne s expertmi Janom Rezekom a Horstom Sieglom si otvorili tri balíčky novej kolekcie - jeden Blaster, Retail aj Premium. Spoločne si tak zaspomínali na časy, kedy zberateľstvo rezonovala azda u každého jedného športového fanúšika. 


 

Jan Rezek úsmevne poznamenal, že by si najradšej prial v balíčku otvoriť svoju vlastnú kartičku: “Ja som ju minulý rok ešte dostal, no už tam nebude, márne teda hľadám. No tu mám kartičku Klubu legend, Lukáša Pleška, tak možno som tiež medzi legendami.


 

Futbalové kartičky FORTUNA:LIGY dostali priestor aj v nedeľňajšom televíznom prenose stretnutia SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava. Moderátor David Sobišek s expertmi Davidom Kalivodom a Jakubom Podaným otvorili balíčky, v ktorých našli hneď niekoľko zaujímavých mien. 


 

Som rád, že tu mám Milana Petrželu a tiež môjho kamaráta Kuba Radu," poznamenal Jakub Podaný, ktorý prezradil, že aktuálne so svojimi deťmi zbiera kartičky Pokémonov. 


 

Kolekcia futbalových kariet 22/23 FORTUNA:LIGA 1. série je dostupná v predpredaji na sportzoo.store/cz. 

   
 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo