Obrázok novinky
22. 8. 2022

Nová mini-kolekcia slovenskej Tipos Extraligy je tu!

Pred začiatkom novej sezóny slovenskej hokejovej Tipos Extraligy predstavujeme novú mini-kolekciu hokejových kartičiek SportZoo Tipos Extraliga 2021/22 Séria 2. Fanúšikovia a zberatelia sa vďaka nej môžu naladiť na štart nového extraligového ročníka.
Fotka autora

SportZoo

Aj keď sme pôvodne neplánovali vyrobiť druhú sériu hokejových kartičiek slovenskej elitnej súťaže, záujem zberateľov nás presvedčil, aby sme napokon vydali aspoň mini-kolekciu. „Našim cieľom bolo priniesť fanúšikom a zberateľom možnosť doplniť si svoju zbierku o hráčov, ktorí v 1. sérii chýbali," prezradil riaditeľ SportZoo Daniel Mrva.

 

Mini-kolekcia je okrem kartičiek základného setu plná vzácnych limitovaných kariet vo verzii Blue x/65, Red x/35 a Gold x/15. Obsahuje taktiež obľúbený brankársky set What a Save s krásnymi kartičkami gólmanov, ktoré vychádzajú okrem základnej verzie aj v paralelnej v limite x/25. Priestor na kartičke dostalo hneď 27 extraligových brankárov. 

 

Atraktívnou novinkou kolekcie Tipos Extraligy je nový set Team Mascots, v ktorom sa zoznámite so všetkými desiatimi maskotmi extraligových tímov. Vďaka textom na zacnej strane ich budú môcť fanúšikovia a zberatelia spoznať ešte lepšie ako kedykoľvek predtým. 

 

Hokejové kartičky 2. série Tipos Extraligy sú v predpredaji na e-shope sportzoo.store.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo