Obrázok novinky
28. 12. 2022

Karty, ktoré sme nemohli zaradiť do nových hokejových kolekcií

V decembri sme vydali dve hokejové kolekcie. Na český trh sme uviedli 1. sériu kartičiek Tipsport Extraligy 2022/23 a na Slovensku sme vydali 1. sériu Tipos Extraligy 2022/23.
Fotka autora

SportZoo

V oboch kolekciách chýba oproti zverejnenému checklistu jedna karta, ktorú zberatelia ani fanúšikovia v aktuálnych kolekciách nenájdu.

 

Z kolekcie českej Tipsport Extraligy sme museli vyradiť kartu Nikolaia Meyera z HC Škoda Plzeň, ktorá bola súčasťou podpisového setu Authentic signature - Level 2. Dánsky reprezentant odohral v úvode sezóny šesť zápasov v českej najvyššej súťaži, po ktorých prestúpil do tímu EC Salzburg pôsobiaceho v rakúskej ICEHL. Karta tohto hráča bola vyradená kvôli technickým problémom, ktoré sa vyskytli pri distribúcii podpísaných kariet späť k nám.

 

V kolekcii slovenskej Tipos Extraligy chýba kartička Auto Jersey s kúskom dresu a podpisom Andrew Yogana, bývalého hráča Popradu. Americký útočník počas sezóny prestúpil z Popradu do tímu Graz99ers, ktorý hrá taktiež v rakúskej nadnárodnej lige ICEHL. Podpísané karty Andrew Yogana nám neboli doručené včas, preto v aktuálnej kolekcii chýbajú. 

 

V prípade, že sa nám podarí chýbajúce karty získať späť, budú zaradené do najbližšej kolekcie.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo