Obrázok novinky
28. 12. 2022

Kartičky Tipos extraligy premiérovo v zápasovom štúdiu RTVS

O premiérový unboxing hokejových kartičiek Tipos extraligy na televíznych obrazovkách sa postaral komentátor RTVS Marek Marušiak s marketingovým riaditeľom APHK, Kamilom Kanásom.
Fotka autora

SportZoo

Stalo sa tak v nedeľu, 26. decembra 2022, počas priameho prenosu derby medzi HKM Zvolen a HC ‘05 Banská Bystrica (6:3). 

 

 

V štúdiu verejnoprávnej televízie sa otvorili Retail a Premium balíčky, v ktorých môžu zberatelia nájsť kartičky s originálnym podpisom hokejistov Tipos extraligy či s kúskami hraných dresov a hokejok vybraných hráčov. 

 

Marketingový riaditeľ APHK, Kamil Kanás, zároveň zdôraznil, že variabilita setov v novej kolekcii je skutočne široká a všetci zberatelia a hokejoví priaznivci sa rozhodne majú na čo tešiť. V priamom prenose taktiež apeloval na predvianočný termín vydania kolekcie: “Som veľmi rád, že vyšla už 7. kolekcia v poradí a vyšla pred Vianocami. Fanúšikovia si ju mohli nájsť pod vianočným stromčekom, čo je super.” 

 

Nová kolekcia 22/23 Tipos extraliga 1. séria je v predaji na našom eshope sportzoo.store a verzia Retail balíčkov je dostupná v predaji aj v obchodnej sieti Kaufland

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo