Obrázok novinky
11. 5. 2023

Kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie sú po roku späť

Kolekcia hokejových kartičiek slovenského národného tímu s názvom Hokejové Slovensko sa po roku vracia medzi zberateľov.
Fotka autora

SportZoo

Po minuloročnej kolekcii, o ktorú prejavilo záujem množstvo zberateľov, ale aj hokejových fanúšikov, ktorí neodolali povestnej lákavej možnosti otvoriť si zopár balíčkov, sa aj v roku 2023 zameriame na slovenskú hokejovú reprezentáciu v samostatnej kolekcii. 

 

Atraktívnou novinkou je aj 3D pohyblivá kartička s názvom X-Factor. Okrem kartičiek základného setu či kartičiek talentovaných mladíkov Top Prospects a Slovensko 20 si v špeciálnom sete pripomenieme aj posledný úspech z MS v hokeji v podobe striebra zo svetového šampionátu 2012. 

 

Set Helsinské Striebro vychádza hneď v niekoľkých verziách, vrátane podpisovej a s určitosťou nebude chýbať v zbierke žiadneho slovenského priaznivca. 

 

 

Veľkým ťahákom budú nepochybne podpisové kartičky setov Top Prospects, Slovensko 20, Special Moments či samostatný podpisový set Signed Stars. Každý autogram v kolekcii je originálny a rovnako autentický je aj materiál použitý na kartičkách National Materials a Unique Mark, ktoré obsahujú hrané dresy, resp. hokejky slovenských reprezentantov. 

 

Hokejoví fanúšikovia tak z balíčkov môžu vytiahnuť kartičku s kúskom hranej hokejky Juraja Slafkovského či podpis vychádzajúcej hviezdy ženského hokeja Nely Lopušanovej alebo legendárneho Petra Šťastného

 

Hokejové kartičky reprezentácie vychádzajú v dvoch verziách Hobby Exclusive.
Hobby verzia je už dostupná na našom e-shope www.SportZoo.store a v týchto dňoch by mala byť už v Kauflande a herných predajniach BRLOH.
Exclusive boxy bude možné zakúpiť v predpredaji na našom eshope sportzoo.store od 22. mája od 16:00.

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo