Obrázok novinky
3. 4. 2023

Boris Valábik otvoril prvý balíček nových kariet Tipos Extraligy

V priamom prenose semifinálového zápasu medzi Košicami a Michalovcami na obrazovkách RTVS diváci sledovali prvý unboxing novej kolekcie hokejových kariet Tipos extraligy.
Fotka autora

SportZoo

Redaktor Marek Marušiak so spolukomentujúcim Borisom Valábikom a marketingovým manažérom APHK, Kamilom Kanásom, pred kamerami otvorili prvé tri balíčky novej série. 

 

Toto ma prenáša do detstva inak, komentoval rozbaľovanie vôbec prvého balíčka bývalý hokejový obranca, Boris Valábik. Otváračku si zjavne užíval. Po vytiahnutí podpisovej karty Stanislava Škorvánka deklaroval, že si ju chce nechať. 

 

Zároveň chcel do svojej zbierky pridať aj kartičku s kúskom hraného dresu Adama Sýkoru z balíčka Mareka Marušiaka, ktorý pre ďalšie kolekcie priamo pred kamerami navrhol nový set. 

 

Kamil, ty mi už sľubuješ asi dva roky, že konečne bude retro kartička Borisa Valábika z Piešťan a stále nič,” sťažoval sa Marušiak. Za “retro” set možno považovať novinku American Dream, kde sme sa zamerali na kariéry hokejistov, ktorí si zahrali v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži, no zároveň pôsobili aj v NHL. 

 

 

Medzi novinky patrí aj set Defensive Duo zameraný na obrancov či Champions 1993-2023, v ktorom sme sa zamerali na ligové legendy, ktoré nad hlavu zdvihli pohár pre majstra Slovenska. Samozrejmosťou je samostatný podpisový set Authentic Signature či kartičky s kúskom hraných dresov Game Jersey, Unique Mark a Supreme Auto Patch s nášivkou z loga na drese.

 

Kolekcia hokejových kartičiek 22/23 Tipos extraliga 2. séria je v predaji na našom eshope sportzoo.store. 


 

Fotka autora

SportZoo

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo