company logo

Tipos Extraliga 2020/2021 Séria 1

Nové sety kolekcie

Ako inak, každá nová kolekcia extraligových kartičiek so sebou prináša aj novinky. Set Season highlights prináša 18 najzaujímavejších momentov predchádzajúcej sezóny. Na kartičkách Intercontinental s metalickým efektom predstavíme hráčov so zmluva v zámorí, ktorí sa pred novým ročníkom rozohrávali na slovenských klzis

Obrázok kolekcie

Zvýšený počet podpisoviek

Kolekcia prináša až 54 podpisových kartičiek hokejistov Tipos extraligy. Na kartičky sa tak okrem najväčších hviezd dostali ďalšie zaujímavé extraligové mená. Podpisové karty sú rozdelené do troch levelov v limitácii x/60, x/90 a x/130.

Obrázok kolekcie

Hlavné hity

Medzi najväčšie ťaháky nepochybne patria kartičky s kúskom hraného dresu, ktoré budú v paralelnej verzii doplnené o podpis hráča. Set ligových legiend sme rozšírili o ďalších deviatich hráčov, ktorých podpisy nájdete v paralelnej verzii setu s limitom x/120. Už neoddeliteľnou súčasťou kolekcie sú aj plastové karty Team Leaders.

Obrázok kolekcie

Unikátne kartičky

Najväčší záujem zaručene vzbudzujú unikátne Stick kartičky s menovkou hráča z hranej hokejky s limitom 1/1 alebo 1/2. V sérii nechýbajú ani písmena z menoviek z hraných dresov hokejistov. Absolútnym unikátom sú 1 of 1 kartičky s kapitánskymi „céčkami“ štyroch vybraných hráčov.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  30. 1. 2021

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 6 kartičiek
  Hobby box – 24 hobby balíčkov po 6 kartičiek
  Premium box – 12 premium balíčkov po 10 kartičiek
  Exclusive box – 35 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo