company logo

Tipsport Liga 2018/19

Prvýkrát s jersey kartou!

Ligová kolekcia sezóny 2018/19 prináša po prvýkrát populárne jersey karty s originálnym kúskom dresu, v ktorom hráč odohral ligový zápas. Každý z 13 tímov je na jersey karte zastúpený jedným hráčom.

Obrázok kolekcie

Tímoví lídri na plastových kartách

Novinkou a ďalším veľkým oživením kolekcie sú bez pochyby aj plastové kartičky Team Leaders, na ktorých sa nachádzajú vodcovské osobnosti svojich tímov.


 

Obrázok kolekcie

Majstrovský set súčasťou kolekcie

Unikátne zábery z ľadovej plochy bezprostredne po odovzdaní pohára Vladimíra Dzurillu majstrovskému tímu Banskej Bystrice.

Obrázok kolekcie

Nové paralelky

Zbieranie tejto série bude zaujímavejšie aj o nové paralelné sety. Základný set vychádza aj v limitovanej Blue verzii (/60), nováčik v Black Auto verzii (/100) a legendy v Gold Auto verzii (/100).


 

Obrázok kolekcie

Zaujímavosť o každom hráčovi

Základný set je vďaka účasti 13 tímov doteraz najšírší, obsahuje až 234 hráčov. Novinkou na zadnej strane je krátka textová zaujímavosť o každom hráčovi.

Obrázok kolekcie

Exclusive box pre náročných

Prvýkrát sa vrámci tejto kolekcie dostáva na scénu Exclusive box, obsahujúci iba tých najvzácnejších 41 kartičiek. Tieto špeciálne boxy však vychádzajú v limitovanom náklade iba 200 kusov.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo