company logo

Tipsport ELH 2023/24 Séria 2

Základný set

Základný set v druhej sérii vychádza v rovnakom dizajne ako v prvej sérii. Checklist tvorí 108 hokejistov a okrem základnej verzie vychádza aj v štyroch paralelných verziách Ice Reflection 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebration 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Starting Lineup & Rookie Premiere

Každý tím má zastúpenie aj v špeciálnom sete Starting Lineup, ktorý je zameraný na elitné formácie jednotlivých účastníkov Tipsport ELH. Set vychádza v paralelných verziách 1st period 1of120, 2nd period 1of60 a 3rd period 1of30.

Už tradične venujeme samostatný priestor aj zaujímavým nováčikom, ktorí len nedávno debutovali v najvyššej českej hokejovej súťaži. 18 talentovaných mladíkov dostalo priestor v sete Rookie Premiere, ktorý vychádza aj v paralelnej verzii Showtime x/99 av podpisovej verzii Auto x/49.

Obrázok kolekcie

Around the World & Iron Men

Zastúpenie v legionárskom sete Around the World má 10 krajín (Francúzsko, Fínsko, Kanada, Lotyšsko, Poľsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, USA a Veľká Británie). Zahraničným oporám českých tímov vychádza kartička aj v podpisovej verzii Auto x/75. Set tvorí 45 kartičiek, resp. hráčov.

So železnou pravidelnosťou a neoblomne dlhé roky obliekajú dresy svojich tímov. Reč je o lojálnych hokejistoch, ktorí si postupne budujú povesť tímových legiend. V sete Iron Men predstavíme 18 takých hokejistov a okrem základnej verzie im vychádza aj paralelka Gold Limited x/35.

Obrázok kolekcie

Symphony of the Game & Goalie Tandem

Krásne umelecké spracované momentky prinášajú set Symphony of the Game, ktoré okrem základnej verzie oživia originálne autogramy hráčov v podpisovej verzii Auto v limite x/30.

Set Goalie Tandem poteší všetkých brankárskych fajnšmekrov. Venujeme ho tímovým dvojiciam gólmanov a k verzii Dual Auto x/35 pridávame aj exkluzívnu štvoricu Legendary Dual Auto x/15, kde bude okrem iného možné získať aj podpis jedného z najlepších brankárov histórie hokeja Dominika Hašeka.

Obrázok kolekcie

Across the Ocean & Authentic Signature

18 hokejistov, ktorí za sebou majú minulosť v severoamerických súťažiach dostalo priestor v sete Across the Ocean. Zaspomínajte si na zámorské kariéry známych hráčov aj prostredníctvom paralelky Red x/65 a podpisových kariet Blue Auto x/25 a jedinečných kartičiek 1 of 1 Gold Auto.

Vzácne podpisy extraligových hokejistov môžete získať aj vďaka kartám Authentic Signature. Podpisový set sa už tradične delí do troch úrovní: Level 1 x/130 (36 hráčov), Level 2 x/80 (27 hráčov) a Level 1 x/40 (9 hráčov).

Obrázok kolekcie

Spectacle Memorabilia & Team Unity

Vzácne kúsky hraných hokejok, rukavíc alebo štulpní nájdete v kartičkách Spectacle Memorabilia, ktoré vychádzajú v troch verziách s podpisom: Neon Green Auto x/20, Neon Yellow Auto x/10 a Neon Pink Auto x/5.

Časť vyšívaného erbu tímu TELH a originálny autogram hráča obsahujú kartičky Team Unity Auto x/19, ktoré budú súčasťou nielen Exclusive boxov, ale aj Premium balenia. Po vyzbieraní všetkých hráčov daného tímu tak zberatelia vytvoria jeden celok v podobe kompletného erbu.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

V druhej sérii nezaobídeme hrané kúsky dresov vybraných 19 hráčov Tipsport ELH. Nájdete ich v kartičkách Game Jersey x/85 av ich paralelnej verzii doplnenej o podpis hráča Auto x/25.

Opätovne tie najkrajšie kúsky z hraných dresov medzi ktoré radíme menovky, čísla a logá sa budú zberateľom vynímať v zbierkach v sete Unique Mark.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  marec 2024

 • Predaj:

  Na e-shope sportzoo.store, vo vybraných trafikách, predajniach Smarty a JRC, v klubových fanshopoch či partnerských eshopoch

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenie:

  Retail balíček – 6 kartičiek 
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek 
  Blaster balíček – 8 kartičiek 
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek 
  Premium balíček – 8 kartičiek 
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek 
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série Tipsport ELH 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo