Základný set

Kartičky základného setu tvorí 252 kartičiek. Vychádzajú hneď v štyroch paralelných limitovaných verziách Ice Reflection 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebration 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Rookie Premiere & Team Power

V sete Rookie Premiere máme pod drobnohľadom deväť mladých hokejistov, ktorí by sa v budúcnosti mali zaradiť medzi známe hokejové mená. Okrem paralelnej verzie Showtime v limite x/99 vydávame aj podpisovú verziu Auto x/49.

Na kartičkách Team Power reprezentujú svoje tímy dvaja hokejisti, tretia kartička je venovaná klubovému logu. Set tak tvorí celkom 42 kariet a vychádza aj v podpisovej verzii Dual Auto x/25.

Obrázok kolekcie

Magic of the Goalie & New Arrivals

Obľúbený set venovaný brankárom Magic of the Goalie prichádza s osemnástkou gólmanov, ktorí patria medzi opory svojich tímov. Okrem základnej verzie vychádza aj paralelka Die Cut Limited x/80.

Na kartičkách New Arrival bližšie priblížime letné posily extraligistov. Rovnako ako u brankárov, checklist tvorí 18 hráčov, ktorí počas leta zmenili dres alebo sa vôbec po prvýkrát rozhodli okúsiť kvalitu Tipsport ELH. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto x/65.

Obrázok kolekcie

Blizzard & League Best

Set Blizzard prináša bohatý checklist v podobe 36 hokejistov, ktorým okrem základnej verzie vychádzajú aj tri paralelky Limited x/60, x/30 a x/5. Okrem toho každému hráčovi vychádza aj podpisová verzia Auto x/50.

V sete League Best každoročne vzdávame hold ostrieľaným veteránom českej najvyššej hokejovej súťaže. Doterajší checklist rozširujeme o ďalších deväť hokejistov, ktorí svojho času patrili medzi rešpektované osobnosti extraligy. Okrem základnej verzie set vydávame v dvoch paralelkách Limited x/99 a x/49 a v podpisovej verzii Auto x/39.

Obrázok kolekcie

Authentic Signature

Podpisový set Authentic Signature prináša hneď 72 autogramov jednotlivých hráčov Tipsport ELH. Je rozdelený do troch úrovní: Level 1 v limite x/130 (36 hráčov), Level 2 x/80 (27) a Level 3 x/40 (9).

Obrázok kolekcie

Q&A & Letterology

Špeciálne Q&A karty vychádzajú v jedinečnom limite x/6 a vybraní 36 hokejisti v ňom zodpovedajú šesť zaujímavých otázok. Ku každej odpovedi pridali aj svoj originálny autogram.

Karty Letterology obsahujú písmeno vyrobené podľa menovky na drese vybraných hráčov. Hodnotu karty navyšuje originálny podpis hokejistu. Set vychádza v limite x/9.

Obrázok kolekcie

Lucky Laces

Zaujímavou novinkou sú aj kartičky s časťou šnúrok z korčúľ vybraných hokejistov. Set Lucky Laces tvoria 40 hráči a karty vychádzajú v nízkom limite x/25.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Je málo zberateľov, ktorí by vo svojej zbierke nemali alebo aspoň netúžili mať kartičku s kúskom hraného dresu obľúbeného hráča či tímu. Práve preto sa karty Game Jersey a Unique Mark stali stálicami našich kolekcií. Game Jersey vychádza v limite x/85 a v paralelnej verzii je doplnená o podpis hráča v limite x/25.

Unique Mark obsahujú najvzácnejšie a najkrajšie kúsky z hraných dresov v podobe písmen z menovky, čísel či častí loga.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  december 2023

 • Predaj:

  Na e-shope sportzoo.store, vo vybraných trafikách, predajniach Smarty a JRC, v klubových fanshopoch či partnerských eshopoch

 • Album kolekcie:

  áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek 
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek 
  Blaster balíček – 8 kartičiek 
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek 
  Premium balíček – 8 kartičiek 
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek 
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série Tipsport ELH 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo