Základný set & Rookie Premiere

Základný set prvej série doplní ďalších 108 kartičiek, ktoré opäť vychádzajú aj v limitovaných verziách Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19. V sete venovanom nováčikom Rookie Rockets sme vytvorili priestor pre 18 mladíkov, ktorí si v aktuálnej sezóne odbili premiéru v Tipsport ELH. Kartičky vychádzajú aj v limitovanej verzii x/149 a v podpisovej verzii Auto x/49.

Obrázok kolekcie

Starting Lineup

Keď ide do tuhého, s veľkou pravdepodobnosťou ich fanúšikovia uvidia na ľade. Set Starting Linup je venovaný elitným hráčom jednotlivých extraligových tímov. Okrem základnej verzie sa zberatelia paraleliek môžu tešiť na limitované verzie 1st period x/120, 2nd period x/60 a 3rd period x/30. Set tvorí celkovo 90 kartičiek.

Obrázok kolekcie

Goalie Art & Red Light

V druhej sérii opäť venujeme samostatnú pozornosť brankárom. Tentoraz sme sa zamerali na ich masky, v ktorých čelia všetkým nebezpečným strelám smerujúcim na ich bránu. Set Goalie Art tvorí 27 kartičiek, ktoré vychádzajú aj v limitovanej verzii x/70 a v podpisovej verzii s limitom x/45. Inzertná série Red Light je venovaná elitným strelcom TELH. Priestor v sete dostalo 36 hokejistov a kartičky vychádzajú aj v limitovanej verzii x/50 a podpisovej verzii x/65. 

Obrázok kolekcie

Bench Boss

Tréneri sú pri úspechoch jednotlivých tímov občas prehliadaní. Bližšie ich môžete spoznať aj vďaka novému setu Bench Boss, kde predstavíme 18 koučov Tipsport ELH. Set má okrem základnej verzie aj podpisový variant Auto s limitom x/60. 

Obrázok kolekcie

30 let ELH

Česká najvyššia hokejová súťaž oslavuje 30. výročie. Aktuálne v nej nastupujú hokejisti, ktorí v lige odohrali vyše desaťročie. Práve im venujeme v sete 30 let ELH špeciálnu pozornosť. Okrem základnej verzie vychádza set v limitovaných verziách x/50 a x/25. Zberatelia sa môžu tešiť aj na podpisové verzie Auto Shield x/35 a Gold Auto Shield 1 of 1

Obrázok kolekcie

Authentic Signature

Checklist podpisového setu Authentic Signature obsahuje 72 hráčov. Set je rozdelený do troch úrovní: Level 1 s limitom x/150, Level 2 x/100 a Level 3 x/50. Všetky podpisy sú originálne. 

Obrázok kolekcie

Spectacle Memorabilia Auto & Game Jersey & Unique Mark

Kartičky s hranými kúskami dresov nájdete v sete Game Jersey. Okrem základnej verzie v limite x/99 vychádza aj doplnená o podpis hráča x/25. Kartičky Unique Mark v sebe skrývajú kúsky menovky, loga či čísla hráčov z hraných dresov. Set Spectacle Memorabilia Auto v limite x/35 v sebe bude obsahovať kúsok hranej hokejky alebo štucne 36 vybraných hokejistov Tipsport ELH.

Obrázok kolekcie

Predaj kolekcie

Kolekcia vychádza v 4 variantoch boxov: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Predaj prebehne prostredníctvom nášho eshopu sportzoo.store a vo vybraných trafikách, klubových fanshopoch či partnerských eshopoch. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  29. marec 2023

 • Predaj:

  Na e-shope sportzoo.store a vo vybraných trafikách, klubových fanshopoch či partnerských eshopoch

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek 
  Blaster balíček – 8 kartičiek 
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek 
  Premium balíček – 8 kartičiek 
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek 
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série Tipsport ELH 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo