Základný set

Základný set tvorí 252 kartičiek. Je doplnený o 3 paralelné verzie: Blue v limite x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázok kolekcie

Rookie Premiere & League Best

Aj v novej sezóne dávame v špeciálnom sete priestor nováčikom TELH. Na kartičkách Rookie Premiere bližšie spoznáte 9 mladíkov, ktorým okrem základnej verzie vychádza aj paralelná verzia Limited x/149 a podpisová kartička Auto x/49. V sete venovanom legendám českej najvyššej hokejovej súťaže s názvom League Best sa zberatelia môžu tešiť hneď na dva paralelné verzie v limitoch x/149 a x/99. Súčasťou setu je aj podpisovka Auto x/49.

Obrázok kolekcie

Team Power & Blizzard

Set Team Power s oporami jednotlivých tímov TELH prináša aj krásnu triple podpisovku v limite x/25.  Na nových kartičkách Blizzard dostali priestor 36 hráči. Nový set vychádza okrem základnej verzie aj vo verziách Limited x/60 a x/30 a zberateľov podpisov určite poteší aj podpisovka Auto x/50.

Obrázok kolekcie

Magic of the Goalie

Kartičky s brankármi majú špeciálne čaro. Aj preto im venujeme samostatný set Magic of the Goalie, kde okrem základnej verzie vychádza aj paralelka Limited x/99 a podpisová verzia Auto x/85. 

Obrázok kolekcie

Authentic Signature & Flaming Stick

Podpisový set Authentic Signature je rozdelených do troch verzií: Level 1 s limitom x/150 (36 hráčov), Level 2 x/100 (27 hráčov) a Level 3 x/50 (9 hráčov).  Kartičky Flaming Stick x/35 obsahujú kúsok hranej hokejky vybraných extraligových hráčov. V prípade, že hraná hokejka obsahovala aj menovku hráča, vychádza aj v paralelnej verzii Nameplate v exkluzívnom limite 1 of 1 alebo 1 of 2 (v závislosti od dĺžky mena).

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Nová kolekcia sa nezaobíde bez kartičiek s kúskom hraných dresov v podobe setu Game Jersey. Základná verzia má limit x/99, ešte vyhľadávanejšou bude jej paralelná verzia doplnená o podpis hráča vychádzajú v obmedzenom množstve 25 kusov.  Set Unique Mark netreba nijak zvlášť predstavovať. Karty vychádzajú v nízkych limitoch a obsahujú kúsky menovky, čísla či loga z hraných dresov

Obrázok kolekcie

Produkty

Kolekcia 22/23 Tipsport ELH vychádza v 4 variantoch: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Nakupujte na www.sportzoo.store, u vybraných predajcov a v sieti trafík Mediaprint&Kapa.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  december 2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Blaster balíček – 8 kartičiek
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek
  Premium balíček – 8 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série Tipsport ELH 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem. 

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo