Základný set

Base set kolekcie doplní ďalších 108 hráčov, ktorí do TELH prišli počas sezóny alebo v rámci ligy menili dres. Paralelnú verziu základného setu opäť tvoria verzie Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázok kolekcie

Rookie Premiere

Set sa venuje hráčom, ktorí prežili debut v TELH v sezóne 21/22. Deväť hráčov z prvej kolekcie doplní ďalších 27 nováčikov. Set vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/149 a podpisovej verzii Auto x/49.

Obrázok kolekcie

Starting Lineup

V inzertnom sete sa zberatelia zoznámia s hráčmi, ktorí boli súčasťou elitných formácií tímov TELH v sezóne 2021/22.

Obrázok kolekcie

Around the World

Kartičky venované legionárom v TELH, ktorých výkony patria medzi ozdobu českej najvyššej hokejovej súťaže. Set vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/30. Podpisová verzia karty Auto v limite x/90 vychádza vybraným 34 hráčom.

Obrázok kolekcie

Net Cam

Zberatelia brankárov si prídu na svoje aj v 2. tohtoročnej kolekcii. Krásne zábery z bránkovej kamery na kartičkách Net Cam s určitosťou potešia nejedného fanúšika mužov s maskami.

Obrázok kolekcie

True Loyalty

Krásne kartičky s pozadím mesta patria lojálnym hokejistom, ktorí sú dušou svojich klubov. Tešiť sa dá tiež na paralelnú verziu Limited x/35 a x/15 s modrou a červenou razbou. Výnimočným kúskom bude aj podpisová verzia Auto x/25, ktorá vychádza 33 hráčom.

Obrázok kolekcie

Spectacle Memorabilia

Kúsky z hraných rukavíc, hokejok, korčulí či štulpní obsahuje nový set Spectacle Memorabilia, na ktorom dostalo priestor 45 hokejistov. Kartičky vychádzajú v limite x/30 a budú patriť medzi to najexkluzívnejšie, čo sa dá objaviť v balíčkoch 2. série TELH 21/22.

Obrázok kolekcie

Scripted Star Night Booklet

2. kolekcia so sebou prináša aj krásne booklety s podpismi Star Night, do ktorých boli zaradení 38 hokejisti. Ústredným motívom bookletu sú pamätné zápasy vybraných hráčov, pri ktorých prekonali rôzne zaujímavé míľniky. Vychádza v limite x/20.

Obrázok kolekcie

Game Jersey a Unique Mark

Kartičky Game Jersey v sebe skrývajú hrané dresy vybraných hráčov Tipsport extraligy. Vychádzajú v limite x/75 av paralelnej verzii x/25 sú doplnené o podpis hráčov. Medzi najpopulárnejšie patria kartičky Unique Mark s veľkými kúskami loga, menovky či čísla z hraných dresov použitých v zápasoch TELH. V 2. sérii sezóny 21/22 vychádzajú 18 hokejistom. V závislosti na dĺžke ich mena či veľkosti loga na drese, vychádzajú v nízkych limitoch a radí sa medzi najvyhľadávanejšie a najobľúbenejšie kartičky série.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  30.08.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Blaster balíček – 8 kartičiek
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek
  Premium balíček – 10 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 10 kartičiek
  Exclusive box - 25 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Súťaž bude prebiehať v období od 30.8.2022 do 4.10.2022. Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z aktuálnej série Tipsport extraligy 21/22, zašle všetkých 9 kódov na mail puzzle@sportzoo.cz i spolu s adresou, telefónnym číslom a s informáciami do losovania o kartičku akého hráča má záujem sa zapojiť.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo