company logo

Tipsport ELH 2021/22 Séria 1

Základný set

Base set kolekcie hokejových kartičiek Tipsport ELH 2021/22 - 1. séria tvorí 270 hokejistov. Kartičky základného setu vychádzajú aj v 3 paralelných verziách Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázok kolekcie

Rookie Premiere & Magic of the Goalie

Na talentovaných mladíkov v TELH sme si posvietili v sete Rookie Premiere. Tvorí ju deväť hokejistov a set vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/149 av podpisovej verzii Auto x/49. Samostatný priestor v kolekcii dostanú aj brankári. Na krásnych kartičkách Magic of the Goalie dostalo priestor 18 gólmanov. Set vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/99.

Obrázok kolekcie

League Best & Team Power

V kolekciách hokejových kariet Tipsport ELH chceme pravidelne vytvárať priestor aj pre ligové legendy, ktorým patrí set League Best. Karty hviezdnym osobnostiam českej najvyššej hokejovej súťaže vychádzajú aj v paralelných verziách Limited x/149 a x/99. Rovnako sa môžete tešiť na podpisovú verziu Auto x/49. Na kartičkách Team Power zberatelia nájdu ťahúňov jednotlivých tímov. Set má okrem base verzie aj podpisový variant v limite x/25.

Obrázok kolekcie

Signed Stars

Podpisové kartičky s autentickým autogramom hráčov TELH vychádzajú v troch limitovaných verziách Level 1 (x/90, 36 hráčov), Level 2 (x/60, 27 hráčov) a Level 3 (x/30, 9 hráčov).

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Flaming Stick

Hrané kúsky dresu 27 hokejistov TELH v sebe skrýva set Game Jersey v limite x/75, ktorý je v paralelnej verzii doplnený o podpis hráča vo verzii Auto v limite x/25. V rámci memorabílie kariet sa zberatelia môžu tešiť aj na hokejové karty s kúskom hranej hokejky. Set Flaming Stick vychádza v limite x/35 a vychádza aj v limitovanej verzii 1 of 1, ktorá v sebe skrýva menovku z hranej hokejky.

Obrázok kolekcie

Unique mark

Nízko limitované kartičky s veľkým kúskom loga, čísla či menovky hráča z hraného dresu. To sú populárne kartičky Unique Mark, ktoré sa dlhodobo tešia medzi zberateľmi veľkej obľube. Možnosť pre ich zisk poskytujú exclusive boxy.

Obrázok kolekcie

Produkty

1. séria hokejových kariet TELH vychádza v 4 variantoch – blaster, retail, premium a exclusive. Kartičky sú dostupné v predaji na eshope www.sportzoo.store a tiež vo vybraných eshopoch. Blaster a Retail produkty sú dostupné aj v klubových fanshopoch a vybraných trafikách.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo