company logo

TIPOS Slovenská Hokejová Liga 2022/23

Základný set

Základný set hokejových kartičiek TIPOS Slovenskej Hokejovej Ligy tvorí 162 hokejistov zo všetkých 13 ligových tímov vrátane výberu reprezentácie Slovenska do 18 rokov. Okrem klasickej verzie vychádzajú tieto kartičky aj v paralelnej verzii GOLD s limitom 30 kusov.

Obrázok kolekcie

Hidden Talents

Skryté talenty, ktoré brázdia ľady v slovenskej druhej najvyššej súťaži, dostanú priestor v inzertnom sete kartičiek Hidden Talents. Táto karta vychádza dohromady 9 mladým hokejistom, ktorí majú potenciál naplno sa presadiť v profesionálnom hokeji.

Obrázok kolekcie

Ice Breakers

Sú lídrami svojich tímov a svojimi skúsenosťami pomáhajú mladším spoluhráčom presadiť sa vo veľkom hokeji. Na kartičkách Ice Breakers nájdete 18 klubových hviezd, ktoré sú oporami svojich tímov a vedia potiahnuť mužstvo v kľúčových momentoch zápasu.

Obrázok kolekcie

Autographed Playmakers

Najväčším ťahákom kolekcie TIPOS Slovenskej Hokejovej Ligy sú kartičky Autographed Playmakers s autentickými podpismi elitných hokejistov. Kartička s podpisom vychádza dohromady až 45 hráčom. Medzi nimi nájdu fanúšikovia a zberatelia podpísané karty bývalých slovenských reprezentantov či najväčších súčasných hviezd Tipos SHL.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  17. február 2023

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček - 6 kartičiek
  Hobby box - 12 balíčkov po 6 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo