company logo

Tipos extraliga 2023/24 Séria 2

Základný set

Základný set v druhej sérii rozširujeme o 108 kartičiek. Do checklistu sme zaradili hráčov, ktorí počas sezóny zmenili dres, kluby posilnili v priebehu ročníka alebo v prvej sérii kvôli obmedzenému počtu na jeden tím nedostali na kartičkách priestor. Základný set vychádza aj v paralelných verziách Ice Cracks 1of60, Goal Light 1of30, Puck Marks 1of15 a Celebration 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Rookie Rockets & Fire on Ice

Priestor v našich setoch dostali aj mladí hokejisti, ktorí preukazujú potenciál presadiť sa v budúcnosti aj v seniorskom profesionálnom hokeji. Do setu Rookie Rockets sme zaradili osemnásť hokejistov, ktorým vychádza aj limitovaná paralelná verzia Limited x/30 a podpisová kartička Auto x/45. 

Súperom sa dokážu dostať pod kožu, neúnavne korčuľujú a za svoj klub a spoluhráčov sú ochotní sa v prípade potreby aj pobiť. Set Fire on Ice tvorí deväť vybraných hokejistov, ktorým okrem základnej verzie vychádzajú aj paralelné verzie Die Cut x/60 a Die Cut Black x/25.

Obrázok kolekcie

100 % Focused & Elected Leaders

Špeciálny set s osemnástimi hráčmi, ktorých si “do parády” vzali fotografi, vďaka čomu vznikol set 100 % Focused s detailnými zábermi na sústredenú tvár vybraných hokejistov. Set vychádza aj v limitovanej podpisovej verzii s originálnym autogramom Auto x/35. 

Ako už aj názov setu napovedá, na kartičkách Elected Leaders sa zberatelia zoznámia s kapitánmi a asistentmi jednotlivých extraligových tímov. Lídrom slovenských celkov vychádzajú aj podpisové kartičky Blue Auto x/25 a Pink Auto x/5.

Obrázok kolekcie

American Dream & SHL Ice Breakers

Deväť hokejistov, ktorí majú za sebou zámorskú kariéru sa predstaví v sete American Dream. Hviezdnym menám, ktoré sa v minulosti objavili aj v slovenskej hokejovej reprezentácii vychádza okrem základnej verzie aj limitka Canvas Limited x/40 a Canvas Limited x/30. Chýbať nebude ani podpisová verzia Auto x/20 a unikátna Canvas Auto 1 of 1. 

Keďže tento rok nevychádza samostatná kolekcia druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, rozhodli sme sa zaradiť 36 hráčov z SHL do samostatného setu SHL Ice Breakers. Hviezdy svojich tímov venovali aj svoj originálny autogram na podpisovú verziu Auto v limite x/40.

Obrázok kolekcie

Authentic Signature & Supreme

Popri paralelných podpisovkách nebude v kolekcii chýbať aj samostatný podpisový set s názvom Authentic Signature. Podpisy sme rozdelili v druhej sérii do dvoch úrovní: Level 2 x/60 (27 hráčov) a Level 3 x/30 (18 hráčov). 

Podpis hráča bude obsahovať aj kartička Supreme Auto Materials, ktorá vychádza v limite x/25 a okrem originálneho autogramu bude obsahovať aj hrané kúsky z výstroje hráčov v podobe hokejky, štucne alebo výšivky z hraného dresu.

Obrázok kolekcie

Hero Line

Nádhernou ozdobou druhej série hokejových kartičiek 23/24 TEL 2. séria budú booklety Hero Line. Priestor v ňom dostal každý tím Tipos extraligy a booklet obsahuje originálne podpisy šiestich hokejistov. Karty vychádzajú v nízkom limite x/15 a budú výhradnou súčasťou exclusive balení.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Neoddeliteľnou súčasťou našich kolekcií sú špeciálne sety venované kartičkám s kúskom hraných dresov. Game Jersey vychádzajú v limite x/60 a už tradične majú aj svoju paralelnú verziu Game Jersey Auto x/25 doplnenú o podpis hráča. 

Unique Mark sa roky tešia obrovskej popularite zberateľov, ktorí tak majú príležitosť obohatiť svoje zbierky o nízko limitované kartičky s kúskami z menovky, loga či písmen hráčov z hraných dresov.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  marec 2024

 • Predaj:

  Na e-shope sportzoo.store, v predajniach BRLOH, Smarty a u vybraných predajcov.

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 5 kartičiek 
  Hobby box – 18 hobby balíčkov po 5 kartičiek 
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série Tipos Extraligy 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo