Základný set

V základnom sete sa zberatelia môžu tešiť na nádielku 216 kartičiek, ktorým okrem základnej verzie vychádzajú aj paralelky Ice Cracks 1of60, Goal Light 1of30 a Puck Marks 1of15. Jedinečnou kartičkou základného setu bude verzia Celebration v limite 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Rookie Rockets & Team Power

Už tradične dávame v sete priestor aj zaujímavým nováčikom, ktorí v mladom veku zbierajú prvé cenné skúsenosti v seniorskej súťaži. Deväť mladíkom vychádzajú okrem základnej verzie Rookie Rockets aj paralelka Showtime x/30 a podpisová verzia Auto x/45. 

V sete Team Power reprezentujú svoje kluby traja hokejisti, ktorí patria medzi dôležitých členov kádra. Okrem základnej verzie sa zberatelia setov môžu tešiť na paralelnú verziu Metallic x/25 a krásnu trojpodpisovku Tripple Auto x/20.

Obrázok kolekcie

Intercontinental & What a Save

Do obehu sa vracia vynovený set Intercontinental. Do checklistu sme zaradili 27 hokejistov, ktorí majú bohaté skúsenosti predovšetkým so zámorským hokejom a mnohí okúsili aj kvalitu najlepšej hokejovej ligy sveta. 

V brankárskom sete What a Save sme dali priestor 18 gólmanom, ktorí sa zberateľom budú vynímať v albumoch nielen v základnej verzii kartičky, ale aj v paralelnej Limited x/20 a na krásnych podpisových kartičkách Auto x/35 a unikátnej Auto 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Head of Bench & Evolution

Fanúšikmi častokrát kritizovaní pri neúspechu a opomenutí pri úspechu. Trénerský chlebík je v športe veľmi náročný. V sete Head of Bench sme sa zamerali na 18 zaujímavých osobností na striedačkách jednotlivých klubov. Okrem základnej verzie prinášame aj podpisový set Auto x/30. 

Evolution predstavuje osemnástku skúsených harcovníkov, ktorí si toho v slovenskej najvyššej hokejovej súťaži už čo-to odskákali a za sebou majú viaceré vydarené pôsobiská. Set vychádza aj v troch podpisových verziách Ice Age Auto x/35, Green Age Auto x/15 a Golden Age Auto x/5.

Obrázok kolekcie

Authentic Signature & Slapshot Signature

Okrem setov, ktorých súčasťou sú podpisy brankárov, trénerov či skúsených hráčov vychádza aj samostatný podpisový set Authentic Signature rozdelený do troch úrovní: Level 1 x/90 (27 hráčov), Level 2 x/60 (18) a Level 3 x/30 (9). 

Na kartičkách Slapshot Signature dostali priestor ďalší 27 hokejisti, ktorých podpis sa vyníma na imitácii puku. Karta vychádza v nízkom limite x/15 a je súčasťou balení Premium a Exclusive.

Obrázok kolekcie

Showcase Memorabilia

Jedna kartička reprezentuje trojicu súčasných alebo aj bývalých spoluhráčov, ktorých hraný výstroj je súčasťou karty. Tieto krásne triple kartičky vychádzajú v nízkom limite x/10 a zberatelia ich môžu nájsť v baleniach Premium a Exclusive.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Neoddeliteľnou súčasťou našich kolekcií sú kartičky s kúskom hraných dresov. Game Jersey vychádza v limite x/60 a v paralelnej verzii je doplnená o podpis hráča Auto x/25. 

Karty Unique Mark obsahujú veľké kúsky z hraných dresov v podobe menoviek, čísel či loga klubov a sú unikátnou súčasťou Exclusive balení.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  Produkty Retail a Štartovací balíček: december 2023
  Produkty Premium a Exclusive: január 2024

 • Predaj:

  Na e-shope sportzoo.store, v predajniach Kaufland, BRLOH a u vybraných predajcov.

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek 
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek 
  Premium balíček – 8 kartičiek 
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek 
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série Tipos Extraligy 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo