company logo

Tipos Extraliga 2021/22 Séria 2

Základný set

Base set kolekcie 21/22 Tipos extraliga rozširujeme o 108 hokejistov. Samozrejmosťou sú aj paralelné verzie základného setu Blue (limit x/65), Red (x/35) a Gold (x/15). Samozrejmosťou je zastúpenie každého extraligového tímu v základnom sete. 

Obrázok kolekcie

Team Mascots

Viaceré tímy si už bez nich nedokážu predstaviť domáce zápasy. S maskotmi klubov Tipos extraligy sa zoznámite prostredníctvom setu Team Mascots. Tvorí ho 10 ligových maskotov, ktorých zberatelia bližšie spoznajú vďaka textom na zadnej strane kartičky. 

Obrázok kolekcie

What a Save

Obľúbený brankársky set What a Save sa vracia na scénu. Krásne kartičky gólmanov Tipos extraligy vychádzajú okrem základnej verzie aj v paralelnej v limite x/25. Tešiť sa môžete na razený limit na prednej strane kartičky. Priestor na kartičke dostalo hneď 27 brankárov. 

Obrázok kolekcie

Produkty kolekcie

Kolekcia vychádza v dvoch variantoch Retail a Premium, ktoré sa od seba líšia predovšetkým pomerom plnenia jednotlivých kariet. Paralelnú verziu base setu Gold v limite x/15 je možné nájsť len vo verzii Premium. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  5.9.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Nie

 • Balenia:

  Retail balíček – 10 kartičiek
  Retail box – 10 retail balíčkov po 10 kartičiek
  Premium balíček – 7 kartičiek
  Premium box – 6 premium balíčkov po 7 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo