company logo

Tipos Extraliga 2021/22 Séria 1

Základný set

Do base setu hokejových kartičiek Tipos extraligy 2021/22 – 1. séria sme zaradili 216 hokejistov zo všetkých dvanástich tímov. Základný set tvoria aj limitované paralelné verzie Blue x/65, Red x/35 a Gold x/15.

Obrázok kolekcie

Rookie Rockets & League Legends

Neoddeliteľnou súčasťou kolekcie hokejových kariet Tipos extraligy sú kartičky nováčikov a legiend. V sete Rookie Rockets sa zoznámite s 9 nováčikmi, ktorí v úvode sezóny pravidelne nastupovali v najvyššej súťaži. Set vychádza aj v paralelnej verzii Gold x/35 a podpisovej Auto x/45. Na kartičkách League legends dostali priestor ďalší deviati hokejisti, ktorí dlhé roky patrili medzi ligové hviezdy. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto v limite x/90.

Obrázok kolekcie

Anniversary & Team Power

4 kluby Tipos extraligy v aktuálnej sezóne oslavujú výročie. Bratislavský Slovan a Košice oslavujú storočnicu, Liptovský Mikuláš sa pýši 90-ročnou históriou a celok Nových Zámkov oslavuje 10. rok svojho fungovania. Na kartičkách Anniversary sa objavujú hráči úzko spätí so spomenutými klubmi. Kartičky vychádzajú aj ako dual podpisovky Anniversary Auto x/25. Hokejové karty Team Power predstavujú dôležité hráčske persóny extraligistov. Karta vychádza aj vo verzii Auto x/25.

Obrázok kolekcie

Signature

Neoddeliteľnou súčasťou kolekcie futbalových kartičiek sú aj podpisové kartičky. Na karty Signed Stars sa nám podpísalo 63 futbalistov FORTUNA:LIGY. Podpisovky sú rozdelené do troch verzií: Level 1 (36 hráčov, limit kartičky x/199), Level 2 (18 hráčov, x/149) a Level 3 (9 hráčov, x/99). Samozrejme, podpis hráčov je originálny, o čom ste sa mohli presvedčiť v uplynulých týždňoch aj na našich sociálnych sieťach.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Game Stick

Memorabilia kartičky s hranými kúskami dresov a hokejok sa počas uplynulých rokov stali štandardom mnohých zbierok. Dresy používané v zápase Tipos extraligy nájdete v kartičke Game Jersey s limitom x/75, karta vychádza aj v limitovanej verzii doplnená o podpis hráča v limite x/25. Karta Game Stick s kúskom hranej hokejky má limit x/25 a v exclusive boxe môžete nájsť aj jej špeciálnu, nízko limitovanú verziu 1 of 1 s kúskom menovky hráča Game Stick Nameplate.

Obrázok kolekcie

Unique mark

Medzi najväčšie lákadlá kolekcie bude s určitosťou patriť set Unique Mark. Nízko limitované kartičky, ktorých dizajn je postavený na veľkom kúsku loga, čísla či menovky z hraného dresu hráča.

Obrázok kolekcie

Produkty

1. séria Tipos extraligy 2021/22 vychádza v 3 variantoch produktu – Retail, Premium a Exclusive. Zakúpiť si ich môžete na našom eshope sportzoo.store, kde zároveň nájdete aj garantované plnenie jednotlivých boxov a balíčkov.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  15.03.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Premium balíček – 10 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 10 kartičiek
  Exclusive box - 25 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Súťaž prebieha v období od 23.3.2022 do 27.4.2022. Účastník súťaže vyzbiera všetky dieliky Puzzle z aktuálnej série Tipos extraligy 21/22, zašle všetkých 9 kódov na mail puzzle@sportzoo.sk aj spolu s adresou, telefónnym číslom a s informáciou do žrebovania o kartičku akého hráča má záujem sa zapojiť.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo