company logo

Slovenskí Sokoli 2024

Základný set

Základný set reprezentačnej kolekcie slovenského futbalového národného tímu tvorí 36 kartičiek. Priestor v ňom dostali takmer všetci hráči širšieho kádra a poslednú kartičku setu sme venovali trénerovi Francescovi Calzonovi. Základný set vychádza aj v troch rozšírených verziách Blue, Red a Gold v jedinečnom limite 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Next Gen & Road to EURO

Vyrastajúcej generácii sa venujeme v sete NextGen, kde sme zaradili deväť mladých futbalových talentov, o ktorých by sme v budúcnosti v súvislosti s reprezentáciou ešte mali rozhodne veľa počuť. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto s limitom x/25. 

 

Postup na Majstrovstvá Európy 2024 si pripomenieme vďaka setu Road to EURO, kde sme vybrali osemnásť pamätných momentov, ktoré boli súčasťou cesty za postupom.

Obrázok kolekcie

Legionary & Dimension

Mnohí slovenskí reprezentanti pôsobia na klubovej úrovni v zahraničí. Zamerali sme sa na osemnásť „sokolov“, ktorí patria vo svojich kluboch medzi dôležité persóny a slovenskému futbalu tak robia výborné meno v krajinách ako Anglicko, Taliansko, Holandsko, Nemecko či Portugalsko. Kartička Legionary vychádza aj vo verzii s podpisom hráča Auto x/35. 

 

V sete Dimension sme sa zamerali na osemnástich futbalistov z rôznych postov, ktorí počas kvalifikačných zápasov na Euro podávali kvalitné výkony a pravidelne nastupovali. Každý z nich svojou troškou prispel k úspechu v podobe postupu a prezentoval svoje nesporné kvality. Set je rozdelený do troch verzií: Dimension 1, Dimension 2 a Dimension 3.

Obrázok kolekcie

Special Forces & First Start

V sete Special Forces sme sa zamerali na deväť výnimočných reprezentantov z minulosti aj súčasnosti a každému z nich sme na základe predvedenej hry a výkonov v národnom tíme pridali atribút, ktorý najviac vystihuje ich rolu na ihrisku. 

 

Na prvé reprezentačné štarty si zaspomíname rovnako u deviatich futbalistov. Najstarší debut siaha až do roku 1995, najčerstvejší debutant z vybraných hráčov si najcennejší dres prvýkrát obliekol v roku 2014. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto x/25.

Obrázok kolekcie

MH17

S kariérou sa rozlúčila (nielen) slovenská futbalová ikona Marek Hamšík. Dlhoročný kapitán „slovenských sokolov“ sa radí medzi najlepších futbalistov slovenskej histórie a na jeho výnimočnú kariéru v národnom tíme si zaspomíname v samostatnom sete venovanom jeho reprezentačným míľnikom. 

 

Okrem základnej verzie setu sa zberatelia môžu tešiť aj na podpisovú verziu Auto v limite x/17, verziu kartičky s kúskom hraného dresu a podpisom Jersey Auto x/17, kartičkou s kúskom hraného dresu, štucne a podpisom Jersey/Sock Auto x/10 a výnimočnú kartičku s hranými kúskami dresu, štucne, kapitánskej pásky a podpisom Jersey/Sock/Armband Auto v exkluzívnom limite x/5.

Obrázok kolekcie

Q&A & Team Spirit

Deväť slovenských reprezentantov nám priamo na kartičke zodpovedalo šesť našich zvedavých otázok. Vznikol tak jedinečný set Q&A Auto, kde okrem originálneho autogramu reprezentanta zároveň zistíte, čo najradšej jedia, kto je ich obľúbeným spoluhráčom v reprezentácii či aké filmy či seriály radi sledujú. Set vychádza v limite x/6. 

 

Skvostom v zbierkach budú s určitosťou aj kartičky Team Spirit Auto x/15. Dvoj a trojpodpisové kartičky s nízkym limitom budú ozdobou kolekcie. Ak sa zberateľom podarí získať kompletný set deviatich kartičiek, získajú tak dovedna až 25 originálnych podpisov slovenských reprezentantov.

Obrázok kolekcie

Signature & Game Gear

Samostatný podpisový set Signature vychádza v dvoch verziách: Level 1 x/65 (18 hráčov) a Level 2 x/35 (9 hráčov). Nájdete v ňom všetky osvedčené hviezdne mená slovenského národného tímu. 

 

Kartičky Game Gear vychádzajú deviatim hráčom v troch rôznych verziách: Jersey/Jersey x/65 s kúskami dresu, Jersey/Sock x/35 s kúskom dresu a štucne a Jersey/Sock/Auto x/25 s kúskom dresu, štucne a originálnym podpisom reprezentanta. Do setu sme zaradili aj niekoľko originálnych nehraných zápasových dresov, o ich pôvode vždy informujeme na zadnej strane kartičky.

Obrázok kolekcie

Team Unity & Unique Mark

Krásne kúsky kartičiek s časťou vyšívaného loga slovenskej futbalovej reprezentácie zo sezóny 2023/24 budete môcť získať vďaka setu Team Unity. Vychádza vo verziách White Jersey x/15 a Blue Jersey Auto x/5, ktorá je doplnená aj o originálny podpis reprezentanta. Set tvorí dvanásť kartičiek. 

 

Chýbať v kolekcii nebudú ani krásne nízko limitované kartičky Unique Mark, ktoré vychádzajú deviatim hráčom a vyskladať si vďaka nim budete môcť kompletnú menovku hráča z dresu či loga. Rovnako ako pri Game Gear, aj tu popri hraných dresoch niektoré kartičky obsahujú originálny zápasový nehraný reprezentačný dres.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  jún 2024

 • Predaj:

  Na e-shope www.sportzoo.store, v predajniach Smarty a BRLOH a u ďalších špecializovaných predajcoch. 

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby box - 12 balíčkov po 5 kariet
  Hobby balíček - 5 kariet
  Exclusive box - 4 karty

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo