company logo

Slovenskí Sokoli 2021

Základný set

Base set tvorí 36 futbalistov. Kartičky vychádzajú vo verziách silver, blue a red. Chýbať nesmú ani paralelné verzie s metalickým pozadím rozdelené do troch limitácií: silver (x/65), blue (x/45) a red (x/25).

Obrázok kolekcie

Cesta na Euro

V inzertnej sérii Cesta na Euro si pripomíname 18 momentov, ktoré doviedli slovenskú futbalovú reprezentáciu na európsky šampionát. Naša jazda začala úspešným vstupom do kvalifikácie proti Maďarsku (2:0) a vyvrcholila dramatickou barážou o postup, ktorú sme na veľkú radosť slovenských fanúšikov zvládli.

Obrázok kolekcie

Next Gen

Slovenská reprezentácia si postupne prechádza generačnou obmenou. Ktorí futbalisti majú dostatok potenciálu stať sa raz hviezdami národného výberu? V sete Next Gen spoznáte deväť talentovaných mladíkov, ktorým okrem základnej verzie vychádza aj podpisová kartička v limite x/45.

Obrázok kolekcie

Street Art Portrait

Portréty našich reprezentantov v street art dizajne vychádzajú vďaka spolupráci s talentovaným umelcom Markom Stellarom. Okrem základnej verzie je možné v balíčkoch objaviť aj paralelky blue (x/45), red (x/25) a gold (1/1).

Obrázok kolekcie

Remarkable

V sete Remarkable sme si zaspomínali na 9 hráčov, ktorých možno zaradiť medzi ikony našej futbalovej reprezentácie. Tešiť sa môžete aj na podpisovú verziu s limitom x/25.

Obrázok kolekcie

Signature

Neodmysliteľnou súčasťou nových kolekcií sú aj podpisové kartičky. Tých je v kolekcii Sokolov požehnane. Set Signature je rozdelený do verzií silver (level 1 a 2), blue a red. Líšia sa od seba hráčskym obsadením a taktiež limitáciou.

Obrázok kolekcie

Team Spirit Signature

Nádherné dual a triple podpisové karty, ktoré budú s určitosťou patriť medzi najvyhľadávanejšie kartičky kolekcie. Vychádzajú v limite x/25.

Obrázok kolekcie

Slovenskí Sokoli (Game Sock)

Osemnástka hráčov nám do kartičiek odovzdala aj autentický materiál v podobe reprezentačných hraných štucní. Kartičky Slovenskí Sokoli vychádza v základnej, base verzii a taktiež vo verzii “Game Sock” v limite x/49.

Obrázok kolekcie

Ultimate Uniform

Kúsok hraných reprezentačných dresov, štucní či treniek v limite od x/35 do x/15. Súčasťou setu je celkovo 9 futbalistov. V závislosti od použitia hraného materiálu sa kartičky delia do verzií silver, blue a red.

Obrázok kolekcie

Unique Mark

Kartičky s extra veľkými kúskami z hraných dresov v podobe log, erbov či menoviek hráčov sa stali medzi zberateľmi na Slovensku a v Česku veľkým hitom. Nie je sa čomu čudovať. Ide o mimoriadne vzácne, nízko limitované kartičky s dizajnom, ktorého stredobodom je samotný kúsok hraného materiálu.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  25.11.2021

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 5 kartičiek
  Hobby box – 12 hobby balíčkov po 5 kartičiek
  Exclusive box - 25 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo