company logo

Slovenská Hokejová Liga 2020/21

Prvoligová premiéra vo svete kartičiek

Vďaka spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja prinášame na zberateľský trh absolútnu novinku. K už osvedčeným a veľmi obľúbeným extraligovým kartičkám pribudnú aj karty hráčov Slovenskej hokejovej ligy. Druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž má svoju nespornú kvalitu. O to viac nás teší, že sa nám ju podarí priblížiť hokejovým fanúšikom po celom Slovensku. Pôsobí v nej hneď niekoľko veľmi zaujímavých mien. Sme radi, že mnohým z hráčov môžeme vydať vôbec ich prvú oficiálnu kartičku.

Obrázok kolekcie

Base set

Základný set hokejových kartičiek Slovenskej hokejovej ligy 2020/21 tvorí 180 hokejistov z 10 klubov. Každý “prvoligista” má v base sete zastúpenie 18 hráčov. Base set rozširuje paralelná “GOLD LIMIT” verzia v limite /25.

Obrázok kolekcie

Hidden Talents

Neoddeliteľnou súčasťou zberateľských kartičiek sú inzertné série. Inak tomu nie je ani pri hokejových kartách SHL 2020/21. Vďaka setu Hidden Talents sa zberatelia zoznámia s deviatkou talentovaných hráčov Slovenskej hokejovej ligy do 23 rokov, ktorých kvality napovedajú, že skôr či neskôr sa kariérne posunú “vyššie”.

Obrázok kolekcie

Ice breakers

Každý klub má na súpiske niekoľko lídrov či skúsených matadorov, ktorí patria medzi najdôležitejšie persóny v klube. Do setu Ice Breakers sme vybrali najväčších ťahúňov jednotlivých tímov. Svoju hokejovú kartičku tak bude mať aj väčšina prvoligových kapitánov.

Obrázok kolekcie

Autographed Playmakers

Nepochybne najväčším ťahákom kolekcie hokejových kartičiek SHL 2020/21 sú podpisové karty Autographed Playmakers. Keďže prvoligové ľady brázdi množstvo skúsených harcovníkov či dokonca bývalých reprezentantov, rozhodli sme sa set vyskladať z 36 osvedčených mien, ktoré sú na ľade zárukou vysokej hernej kvality.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  18.3.2021

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 6 kartičiek
  Hobby box – 18 hobby balíčkov po 6 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo