company logo

PKO Bank Polski Ekstraklasa 2023/24 Seria 1

Základný set

Základný set kolekcie tvorí 216 kartičiek. Všetky kluby v ňom majú rovnomerné zastúpenie v podobe dvanástich hráčov. Set je rozšírený o štyri limitované paralelné verzie: Chrome Touch (1 of 400), Red Stripes (1 of 150), Sea Storm (1 of 50) a Golden Fireworks 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Team Spirit & Whole World

Na kartičkách Team Spirit nájdete po dvoch ťahúňov z každého tímu. Zároveň v rámci setu vychádza aj kartička s logom jednotlivých klubov. Set vychádza aj v limitovaných verziách Spotlights 1 of 190, Gold Party x/40 a krásnej dvojpodpisovke Dual Auto x/15. 

Whole World nám pre zmenu priblíži najzaujímavejších legionárov súťaže. Priestor v sete dostalo 36 zahraničných futbalistov, ktorým vychádza kartička aj vo verzii Red Globe 1 of 130, Blue Globe x/25 a Golden Globe 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Next Gen & Rivals Forever

18 talentovaných futbalistov, ktorí majú potenciál v budúcnosti preraziť doma alebo aj v zahraničí, predstavujeme v sete NextGen. Mladých futbalistov nájdu zberatelia aj na podpisovej kartičke Auto x/25 a limitovaných paralelkách Copper x/20 a Gold 1/1. 

V sete Rivals Forever si predstavíme 18 ‘odvekých’ rivalít, ktoré sa v PKO BP Ekstraklase starajú o veľké zápasové šlágre.

Obrázok kolekcie

True Patriots

Set True Patriots poukazuje na deväť hráčov poľskej súťaže, ktoré sú lojálni svojim klubom ale aj samotnej súťaži. Na ihrisku aj mimo neho sa radia medzi vážené a rešpektované osobnosti. Karty vychádzajú aj v paralelných verziách SIlver Glitters s limitom x/50 a Golden Glitters 1/1. Súčasťou setu je aj podpisová verzia Auto x/15.

Obrázok kolekcie

Authentic Signature & Team Unity

Podpisový set Authentic Signature s originálnymi podpismi futbalistov je rozdelený do troch verzií: Level 1 (27 hráčov, limit x/169), Level 2 (18, x/139) a Level 3 (9, x/89). 

Na kartičkách Team Unity reprezentujú každý klub štyria vybraní futbalisti. Súčasťou limitovanej kartičky x/15 je aj kúsok ‘manufactured’ nášivky klubového loga. Kartičky štyroch hráčov rovnakého klubu spolu vytvoria kompletné logo.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Kartičky s originálnymi hranými dresmi sú medzi zberateľmi veľmi vyhľadávané. V rámci kolekcie PKO BP Ekstraklasy budú súčasťou kariet Game Jersey x/95, ktorej vychádza aj verzia v limite x/25 doplnená o podpis hráča

Kúsky menovky, čísel, emblémov či klubového loga z hraných dresov sme vložili do kartičiek Unique Mark, ktoré sú nízko limitované a zberateľom dávajú skvelú príležitosť vyskladať si kompletnú menovku či logo obľúbeného hráča, resp. tímu.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  november 2023

 • Predaj:

  V e-shope SportZoo.store, v sieti predajní Delikatesy Centrum, Kolporter, E.leclerc, Intermarche, Marketvita, Media Star, Świat Prasy, Tabak, Wasz Sklep Spar, Inmedio, Relay, klubových fanshopoch a u vybraných oficiálnych predajcov. 

 • Album:

  Áno

 • Balenie:

  Retail box - 24 balíčkov po 6 kariet 
  Retail balíček - 6 kariet 
  Blaster box - 6 balíčkov po 8 kariet 
  Blaster balíček - 8 kariet 
  Hobby box - 10 balíčkov po 8 kariet 
  Hobby balíček - 8 kariet 
  Exclusive shot box - 1 karta Unique Mark
  Štartovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 sprievodca kolekciou

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série PKO BP Ekstraklasa 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo