company logo

Oktagon MMA Infinity 2023

Základný set

Základný set tvorí 45 bojovníkov a vychádza aj v troch paralelných verziách Limited x/60, x/35 a 1 of 1. 36 zápasníkom vychádza aj podpisová verzia základného setu rozdelená rovnako do troch limitácií Auto x/60, x/35 a 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Oktagon Nicknames & Art Moments

V inzertnom sete Oktagon Nicknames sa detailne venujeme 18 prezývkam hviezdnych bojovníkov. Set Art Moments zvečňuje nezabudnuteľné chvíle priamo z klietky, kde viaceré hviezdy Oktagonu vybojovali veľké víťazstvá. Okrem základnej verzie vychádza set aj v podpisovej verzii Auto s limitom x/35.

Obrázok kolekcie

Tipsport Game Changer & Oktagon Champions

Bojovníci, ktorí sa zúčastnili nového projektu s názvom Tipsport Game Changer, majú svoje špeciálne karty v základnej aj podpisovej verzii Auto s limitom x/60. 18 šampiónov Oktagonu si predstavíme v sete Oktagon Champions, kde okrem základnej verzie vychádzajú aj paralelky Limited x/35, x/15 a 1 of 1. Set vychádza aj v samostatnej podpisovej verzii Auto x/25 a 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Monumental Memorabilia

Prvýkrát v histórii kolekcií Oktagon MMA prinášame medzi zberateľov aj kartičky s kúskami použitých materiálov priamo z klietky. K neľútostivým bojom sa priaznivci môžu opäť o čosi viac priblížiť vďaka kartičkám Monumental Memorabilia s kúskami rukavíc (Glove x/8), loga z rukavíc (Glove Primary logo x/2), tejpov (Tape x/15) a dresov (Jersey x/35).

Obrázok kolekcie

Touch the Ground & Unique Mark

20 bojovníkov dostalo priestor na kartách Touch the Ground v limite x/35. Tie obsahujú originálny podpis zápasníkov doplnený o kúsok podlahy z Oktagonu 40, 41, 42 alebo 43 (bližšie špecifikujeme na zadnej strane kartičky). Medzi najvyhľadávanejšie kartičky kolekcie budú s určitosťou patriť nízko limitované karty Unique Mark, ktoré obsahujú kúsky menovky a logá z hraných dresov bojovníkov. Tieto unikátne kartičky vychádzajú tridsiatim zápasníkom.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

  • Začiatok predaja:

    jeseň 2023

  • Predaj:

  • Album kolekcie:

    Áno

  • Balenie:

    Exclusive box - 16 kariet

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo