company logo

Oktagon MMA 2022

Po troch rokoch sa na zberateľský trh vracajú kartičky Oktagon MMA. S novou kolekciou prichádzajú do albumov zberateľov bojových športov nové hviezdne tváre československej organizácie a viacero nových zaujímavých setov. 

Základný set

Základný set tvorí 108 zápasníkov. Každý z nich už súťažil v rámci zápasov Oktagonu. Už tradične sa okrem základnej verzie môžu zberatelia setov tešiť aj na paralelky: Gold x/99, Diamond x/45 a Black 1/1. 

Obrázok kolekcie

Rookie’s Young Blood

Mladí bojovníci, ktorým by v najbližších rokoch mala patriť (minimálne) československá bojová scéna. Kartičky Rookie’s Young Blood vychádzajú aj v podpisovej verzii Auto s limitom x/25. Priestor na nich dostalo 9 zápasníkov.

Obrázok kolekcie

Oktagon Výzva

V rámci setu Oktagon Výzva vychádza 18 kartičiek, na ktorej figuruje 16 bojovníkov. Zvyšné dve karty v sete sú spomienkou na finálové súboje. 

Obrázok kolekcie

National Pride

Vďaka inzertom National Pride dostanú vlastný priestor aj zahraniční zápasníci. Na 36 kartách setu nájdete bojovníkov s 21 rôznymi národnosťami.

Obrázok kolekcie

Legendary Fight

Súboje, na ktoré sa len tak ľahko nezabudne. 9 vybičovaných zápasov, ktoré sa výraznou mierou podpísali aj pod väčšiu popularitu Oktagonu MMA, vychádzajú v samostatnom sete. Okrem základnej verzie môžete v balíčkoch nájsť aj paralelné verzie kariet Gold x/99 a podpisové karty vo verzii Auto s limitom x/25. 


 

Obrázok kolekcie

Cirkus Oktagon

Do checklistu inzertného setu v cirkusovom prevedení sme zaradili 36 bojovníkov. Okrem základnej verzie sa zberatelia môžu tešiť aj na kartičky s podpismi. Verzia Auto vychádza v limite x/50. 

Obrázok kolekcie

Face of the Game

Face of the Game je set plný tých najžiarivejších mien bojovej scény v organizácii Oktagon MMA. Kartičky vychádzajú v troch paralelných verziách - Rainbow /99, Gold x/45 a Black, ktorá vychádza s jedinečnou limitáciou jedného kusu.

Obrázok kolekcie

Oktagon Signature

Na podpisový set Oktagon Signature sme zaradili 36 zápasníkov. Set je rozdelený do troch kategórií: Silver x/199 (18 kariet), Gold x/99 (9 kariet) a Diamond x/45 (9 kariet). Každému zápasníkovi zároveň vychádza podpisová 1 of 1 kartička vo verzii Black.

Obrázok kolekcie

Balenie

Kolekcia kartičiek Oktagon MMA 2022 vychádza v dvoch typoch balení: Blaster (8 balíčkov po 6 kartičiek) a Hobby (10 balíčkov po 5 kartičiek). 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  1.12.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Blaster balíček – 6 kartičiek
  Blaster box – 8 blaster balíčkov po 6 kartičiek
  Hobby balíček – 5 kartičiek
  Hobby box – 10 hobby balíčkov po 5 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo