Základný set

Do checklistu základného setu sme zaradili 36 hráčov, čo spĺňa parametre širšieho reprezentačného výberu. Miesto na kartičkách si tak okrem opôr národného tímu našli aj hráči, ktorí najcennejší dres obliekajú sporadicky. Základný set vychádza aj v rozšírených verziách Red, Blue a Gold 1of1.

Obrázok kolekcie

NextGen & Road to EURO

Najväčšie futbalové talenty si predstavíme v sete NextGen, kde sme sa zamerali na deväť mladých českých hráčov, ktorí by sa v budúcnosti mohli zaradiť medzi hlavné tváre „nároďáku“. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto v limite x/25. 

 

Cestu českého národného tímu na európsky šampionát si pripomenieme prostredníctvom setu Road to EURO. Obsahuje 18 kartičiek, na ktorých sú zvečnené dôležité momenty, ktoré český výber dostali na Majstrovstvá Európy.

Obrázok kolekcie

Legionary & Dimension

Samostatný set Legionary tvorí osemnásť hráčov. Spája ich pôsobenie v cudzine, kde sa prezentujú kvalitnými výkonmi a českému futbalu tak budujú výborné meno. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto x/35. 

 

V sete Dimension sme sa zamerali na hráčov, ktorí počas kvalifikácie na EURO patrili medzi dôležité osobnosti či už kvalifikácie alebo jednotlivých stretnutí. Do checklistu sme zaradili osemnásť hráčov a kartička im vychádza v troch rôznych očíslovaných verziách Dimension 1, Dimension 2 a Dimension 3.

Obrázok kolekcie

Special Forces & First Start

Karty Special Forces predstavujú deväť bývalých aj súčasných hráčov českého národného tímu, ktorých herný prejav sme pripodobnili špeciálnemu „hrdinskému“ atribútu. Či už ide o „stenu“ v obrane alebo mozog celej hry v podobe „maestra“ futbalistu, každý z hráčov sa radí medzi dôležité persóny českej futbalovej reprezentácie. 

 

Na premiérové reprezentačné štarty si kartičkou First Start zaspomíname u deviatich hráčov. Či už ide o bývalých ale aj súčasných reprezentantov, mnohí z nich zažili zaujímavé debuty, ktoré budú mať po novom zvečnené aj na futbalovej kartičke. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto x/25.

Obrázok kolekcie

Hrdé Lvice & Moment of History

Deväť výnimočných českých futbalistiek si predstavíme v sete Hrdé Lvice. České hráčky svojou hrou rozhodne vedia vzbudiť pozornosť futbalových fanúšikov a miesto si tak zaslúžia aj v reprezentačnej kolekcii. 

 

Na deväť zaujímavých momentov z histórie českej futbalovej reprezentácie sme si posvietili v sete Moment of History. Hráčske či trénerské míľniky budú o to výnimočnejšie vďaka originálnemu autogramu samotných protagonistov v podpisovej verzii v limite x/25.

Obrázok kolekcie

Q&A & Team Spirit

Deviatich súčasných reprezentantov sme sa opýtali šesť otázok, ktoré nám na kartičkách zodpovedali a k odpovediam pridali aj podpis. Unikátne karty Q&A v nízkom limite x/6 tak o vybraných hráčoch prezradia, aký smajlík ich najviac vystihuje, aké jedlo je ich najobľúbenejšie či na ktorý moment v reprezentácii najradšej spomínajú. 

 

Krásne dvoj, resp. trojpodpisovky v sebe skrýva set Team Spirit. Vybrané trojice spájajú posty, herný prejav či dokonca rodinné väzby. Tento špeciálny podpisový set vychádza v limite x/15.

Obrázok kolekcie

Signature & Game Gear

Samostatný podpisový set kolekcie nesie názov Signature a je rozdelený do dvoch verzií: Level 1 x/95 (18 hráčov) a Level 2 x/45 (9 hráčov). Ako to už býva zvykom u našich kolekcií, každý z týchto podpisov je originálny. 

 

Špeciálnu pozornosť venujeme aj hraným materiálom priamo z hry. Do kartičiek Game Gear sme vložili kúsky hraných dresov a štucní. Set vychádza v troch verziách: Jersey/Jersey x/65 s kúskom hraných dresov, Jersey/Sock x/35 s kúskami hraného dresu a štucne  a Jersey/Sock/Auto x/25, kde je kúskom hraného dresu a štucne doplnený aj o podpis hráča.

Obrázok kolekcie

Team Unity & Unique Mark

Časť vyšívaného loga českej futbalovej reprezentácie zo sezóny 2023/24 v sebe skrývajú kartičky Team Unity. Vychádzajú dvanástim hráčom v dvoch rôznych verziách: White Jersey x/25 a Red Jersey Auto x/15, ktorej súčasťou je aj podpis hráča. 

 

Unique Mark kartičky netreba nijak zvlášť predstavovať. Ide o nízko limitované lukratívne kartičky, ktoré obsahujú najkrajšie kúsky z hraných dresov v podobe písmen z menoviek hráčov, ich čísla či kúskov loga.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  jún 2024

 • Predaj:

  Na e-shope www.sportzoo.store, v predajniach Smarty a JRC, trafikách Traficon, vybraných predajniach Tesco Express, Globus a u ďalších špecializovaných predajcoch. 

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby box - 12 balíčkov po 5 kariet
  Hobby balíček - 5 kariet
  Exclusive box - 4 karty

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo