Základný set

Kartičky základného setu kolekcie hokejových kartičiek slovenskej hokejovej reprezentácie tvorí 45 hráčov. Okrem základnej verzie bude možné zozbierať základný set aj vo farebne odlíšených verziách Blue, Red a v unikátnej verzii Gold v limite 1 of 1

Obrázok kolekcie

Top Prospects & Slovensko 20

V hokejovom prostredí silnie názor, že slovenskému hokeju vďaka viacerým talentom svitá na lepšie časy. Pri pohľade na zoznam hokejistov v setoch Top Prospects a Slovensko 20 sa nedá nesúhlasiť. 

 

V sete Top Prospects sme si po roku posvietili na ďalších 9 výnimočných mladých slovenských hokejistov, medzi ktorých sme zaradili aj vyrastajúci supertalent ženského hokeja, Nelu Lopušanovú. Set okrem základnej verzie vychádza aj v paralelnej Limited x/25 a v podpisovej verzii Auto x/15. 

 

Set Slovensko 20 obsahuje 18 reprezentantov do 20 rokov a okrem základnej verzie sa zberatelia môžu tešiť aj na podpisovú s limitom x/35. 

Obrázok kolekcie

Special Moments

Set Special Moments by sa mal stať pravidelným setom, v ktorom zreflektujeme výnimočné okamihy uplynulej sezóny a zároveň si zaspomíname na niekdajšie reprezentačné udalosti v podobe tímových či individuálnych úspechov. 

 

Pri premiérovom vydaní dostalo priestor 9 hokejistov. Okrem základnej verzie sa budú v balíčkoch skrývať aj paralelné verzie Limited x/15 a podpisové kartičky s nízkym limitom x/10. 

Obrázok kolekcie

X-Factor 3D

Absolútnou novinkou z našej výroby sú výnimočné 3D kartičky s názvom X-Factor. Do checklistu sme zaradili 18 hokejistov. Pohyblivá karta bude výhradnou súčasťou balení vo verzii Hobby. 

Obrázok kolekcie

Helsinské Striebro

Po 11 rokoch si prostredníctvom setu Helsinské Striebro pripomenie zatiaľ posledný veľký úspech slovenskej reprezentácie na MS v hokeji. Set tvorí 26 kartičiek s výnimkou subsetu Helsinské striebro - Cesta za medailou, kt. tvorí 16 kariet. 

 

Okrem základného setu vychádzajú kartičky aj v špeciálnej verzii Silver Glitter x/25 a hneď v dvoch podpisových verziách Auto x/35 a Silver Glitter Auto x/5. Tak ako to býva u všetkých podpisových kartičkách z našej produkcie, ide o originálne podpisy. 

Obrázok kolekcie

Signed Stars & National Materials

Vďaka početnosti podpisových setov budú mať všetci zberatelia veľkú šancu získať do zbierky kartičku s autogramom slovenského reprezentanta. Do podpisového setu Signed Stars x/60 sme zaradili 36 hráčov, ktorým vychádza aj nízko limitovaná podpisová kartička Signed Stars Overtime Edition x/15. 

 

Kartičky s kúskom hraného materiálu v podobe dresu alebo hokejky nesú názov National Materials a sú rozdelené do troch verzií: Jersey x/35 s kúskom dresu, Patch x/25 s kúskom výšivky z hraného dresu a Stick x/15 s kúskom hokejky. Päť hraných hokejok, ktoré sú súčasťou setu obsahovali aj menovku či prezývku hráča a tak vznikli aj jedinečné 1 of 1 kartičky National Materials Stick Nameplate

Obrázok kolekcie

Unique Mark

Z 15 hraných dresov sme opäť vybrali najkrajšie kúsky do kartičiek Unique Mark, ktoré obsahujú kúsky písmenok z menovky, erbu či čísla vybraných reprezentantov. Ide o nízko limitované karty, vrátane 1 of 1 kúskov a opätovne budú patriť medzi najvyhľadávanejšie a najvzácnejšie kartičky kolekcie. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  máj 2023

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby box - 12 balíčkov po 5 kariet
  Hobby balíček - 5 kariet
  Exclusive box - 4 karty

 • Súťaž so Slovakia Chips:

  Zaregistruj svoje kódy zo súťažných balení Slovakia Chips na www.slovakiachipshokej.sk, otvor si svoj virtuálny balíček kartičiek slovenskej hokejovej reprezentácie, vyzbieraj všetkých 12 virtuálnych kartičiek SportZoo Hokejové Slovensko 2023 a získaš unikátny kód na špeciálny balíček Slovakia Hokejové Slovensko 2023 zdarma. Čím skôr výzvu splníš, tým máš väčšiu šancu získať Zlatý balíček, v ktorom máš istotu jednej podpísanej kartičky. Ak sa ti to nepodarí, nezúfaj, podpísané kartičky sa môžu skrývať aj v Základnom balíčku

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo