company logo

Hokejové Slovensko 2022

Základný set

Súčasťou base setu hokejových kartičiek Hokejové Slovensko 2022 je 54 hokejistov, ktorí sú súčasťou širšieho kádra slovenského národného tímu. Kartičky vychádzajú aj vo verzii Blue a Red limited. Rovnako v exclusive boxoch možno naraziť na kartičku “Gold” s limitom 1/1. 

Obrázok kolekcie

Top Prospects & Ženská reprezentácia

Priestor v kolekcii hokejových kariet slovenskej hokejovej reprezentácie dostali aj deviati mladíci, ktorým by mala patriť hokejová budúcnosť a postupne by sa mali stať oporami národného tímu. Karty Top Prospects vychádzajú aj vo verzii “Auto” v limite x/15. Na deviatich kartičkách môžu zberatelia spoznať aj hviezdy ženskej slovenskej hokejovej reprezentácie. 

Obrázok kolekcie

Star was Born

Pokiaľ je reč o mladých talentoch, najväčšiu pozornosť na seba púta Juraj Slafkovský, ktorý by sa v lete mohol stať najvyššie draftovaným Slovákom v histórii. Set venovaný talentovanej hviezde obsahuje 9 kariet, ktoré sú rozšírené o paralelky Black x/15 a Gold 1/1. 

Obrázok kolekcie

Bronzoví hrdinovia

Na 29 kartičkách vzdávame hold účastníkom ZOH 2022, ktorí z hokejového turnaja priniesli domov bronzové medaily a Slovensku opäť pripomenuli, že sme hokejovou krajinou. Kartičky Bronzoví hrdinovia vychádzajú aj vo verzii Red x/25 a podpisovej verzii Black Auto x/35.

Obrázok kolekcie

Cesta za medailou

Set Cesta za medailou nám pripomenie, ako sa rodil bronzový olympijský úspech krôčik po krôčiku. Od olympijskej kvalifikácie až po oslavy nečakaného úspechu doma, na Slovensku. Set vychádza aj v paralelných verziách Red x/25 a Black x/15.

Obrázok kolekcie

Podpisy & Memorabilia

Medzi najžiadanejšie hokejové kartičky reprezentácie budú nepochybne patriť podpisové karty setu Signed Stars x/50, ktorý tvorí 36 reprezentantov. Deviatim hokejistom vychádza kartička National Materials - Stick s kúskom hranej hokejky v limite x/15 a ôsmi hráči sa objavia na kartách National Materials vo verziách Jersey x/35 a patch /25. Opomenúť nemôžeme ani nádherné kartičky Unique Mark s kúskami menoviek či výšiviek z hraných reprezentačných dresov. 

Obrázok kolekcie

Produkty

Hokejové kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie vychádzajú v dvoch variantoch - hobby a exclusive. Prvý spomínaný je dostupný aj v predajniach reťazca Kaufland. Exclusive box nájdete na našom eshope www.sportzoo.store.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  18.5.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 5 kartičiek
  Hobby box – 12 hobby balíčkov po 5 kartičiek
  Exclusive box - 4 kartičky

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo