company logo

Fortuna Liga SK 2021/22

Základný set

Súčasťou základného setu futbalových kartičiek Fortuna ligy bude 180 kartičiek. Zastúpenie tímov a hráčov v base sete je rovnomerné. Karty vychádzajú aj v paralelnej verzii Base Limited x/35. 

Obrázok kolekcie

Inzerty

V sete Rising Stars zberatelia spoznajú 27 futbalistov Fortuna ligy, o ktorých v budúcnosti budeme ešte rozhodne počuť. Naopak, set Class on the Grass má v checkliste 9 hráčov, ktorí patria medzi výrazné osobnosti slovenskej najvyššej futbalovej súťaže. Do histórie nazrieme vďaka setu Back in Time, kde sme priestor venovali deviatim ikonám, ktoré majú futbalovú kariéru už za sebou. Set vychádza aj v podpisovej verzii v limite x/45. 

Obrázok kolekcie

Podpisy & Memorabilia

Podpisové karty Star Signature delíme do dvoch úrovní: Level 1 má limit x/80 a v checkliste figuruje 18 hráčov. Level 2 vychádza v limite x/45 (9 hráčov). Kartičky Game Jersey Auto s kúskom hraného dresu hráča a s autentickým podpisom vychádzajú v limite x/70. 18 futbalistom vychádzajú aj kartičky Unique Mark s veľkým kúskom dresu v podobe písmenka z menovky či loga.

Obrázok kolekcie

Produkty

Futbalové kartičky Fortuna liga 2021/22 vychádzajú vo verzii hobby a exclusive a sú dostupné na našom eshope sportzoo.store.

 

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  27.4.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Hobby balíček – 6 kartičiek
  Hobby box – 18 balíčkov po 6 kartičiek
  Exclusive box - 24 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Vyzbieraj všetkých 9 dielikov skladačka získaj kartičku s podpisom ligovej hviezdy! Na 30 najrýchlejších zberateľov čaká jedinečná odmena v podobe hodnotnej Puzzle Quest kartičky s originálnym podpisom Weissa, Škrteľa a Kadáka! Každá z 3 kariet je limitovaná iba 10 kusmi a nemožno ju získať inak ako splnením tejto úlohy.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo