Základný set

Základný set druhej série futbalových kartičiek FORTUNA:LIGY zo sezóny 2023/24 rozširujeme o 180 kartičiek. Nájdete v ňom hráčov, ktorí do najvyššej českej futbalovej súťaže zavítali v priebehu ročníka, prípadne zmenili dres. Kartičky vychádzajú aj v paralelných verziách Copper Sparks 1of100, Green Dew 1of60, Black Camouflage 1of25 a Golden Fireworks 1of1.

Obrázok kolekcie

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Kartičky 27 talentovaných mladíkov, ktorí absolvovali debut vo FORTUNA:LIGE vychádzajú v sete Debut Date Rookie. Viaceré mladé talenty v checkliste majú vysoký potenciál zaradiť sa v budúcnosti medzi hviezdy českej ligovej scény. Set vychádza aj v podpisovej verzii Auto x/80. 

 

Zaspomíname si aj na dávne ligové debuty deviatich futbalistov, ktorí si počas kariéry vybudovali v Česku zvučné meno. Okrem základnej verzie Debut Date Flashback sa zberatelia môžu tešiť aj na podpisovú verziu Auto x/35.

Obrázok kolekcie

Defensive Wall & Geometrical Passes

Hráči, ktorí patria medzi najväčšie opory zadných radov svojich tímov sú často v tieni najväčších ofenzívnych hviezd. Priestor sme im tak vytvorili v samostatnom sete Defensive Wall, ktorý tvorí 27 hráčov. Karty vychádzajú aj v paralelnej verzii Limited x/80 a v podpisovej verzii Auto x/60. 

 

Nezabúdame ani na tvorcov hry, ktorí sú v hre dôležitým medzičlánkom medzi defenzívnymi oporami a zakončujúcimi kanoniermi. V sete Geometrical Passes sme sa zamerali na osemnásť na slovo vzatých odborníkov v tvorbe gólových akcií a krásnych pasov. Okrem základnej verzie si ich kartičky budete môcť založiť do albumu aj ako paralelku Shining Limited x/35.

Obrázok kolekcie

Milestones & National Team Warriors

V uplynulých mesiacoch sme boli svedkami viacerých výnimočných míľnikov, o ktoré sa postarali samotní aktéri FORTUNA:LIGY. Vyberáme osemnástich z nich, ktorých veľké momenty sme zvečnili na kartičkách Milestones vychádzajúcich aj vo verzii Neon Yellow x/50 a podpisovej verzii Neon Pink Auto x/25. 

 

Druhá séria sa bude niesť aj v reprezentačných farbách, kde sme si posvietili na jednotlivých reprezentantov svojich krajín pôsobiacich vo FORTUNA:LIGE. Okrem základnej verzie National Team Warriors vydávame paralelné verzie Bronze Sword x/20 a Golden Sword x/10. Zberateľov s určitosťou poteší aj krásna Auto Flag verzia x/20, ktorej súčasťou bude originálny podpis a výšivka vlajky.

Obrázok kolekcie

Signed Stars & Showcase

Podpisový set Signed Stars vychádza v troch úrovniach: Level 1 s limitom x/110 (27 hráčov), Level 2 x/65 (18 hráčov) a Level 3 x/35 (9 hráčov). Set tak dovedna tvorí 54 podpisoviek futbalistov F:L. 

 

Set Showcase vychádza v nízkom limite x/15 v počte 25 kartičiek. Každá obsahuje trojicu hráčov z rovnakého klubu s hraným materiálom zo zápasov FORTUNA:LIGY. Najčastejšie ide o zápasové dresy, no v kartičkách nájdete aj brankárske rukavice či dokonca kúsok kopačky.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

V obľúbených pravidelných setoch s kúskom hraných dresov Game Jersey a Unique Mark vydávame kartičku 34 futbalistom. Game Jersey vychádzajú v limite x/70 a v paralelnej verzii Auto x/25 sú doplnené o podpis hráča

 

Unique Mark obsahujú kúsky menoviek, čísla či klubového loga z hraných dresov a dlhé roky patria medzi najvyhľadávanejšie a najvzácnejšie kartičky našich kolekcií. A to aj vďaka svojim mimoriadne nízkym limitom.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  apríl 2024

 • Predaj:

  Na e-shope SportZoo.Store, v predajniach JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa a u ďalších špecializovaných predajcov.

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenie:

  Retail box - 24 balíčkov po 6 kariet
  Retail balíček - 6 kariet 
  Blaster box - 6 balíčkov po 8 kariet
  Blaster balíček - 8 kariet
  Premium box - 10 balíčkov po 8 kariet
  Premium balíček - 8 kariet
  Exclusive box - 9 kariet
  Štartovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 sprievodca kolekciou

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série FORTUNA:LIGY 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo