Základný set

Základný set tvorí 198 hráčov. V rámci paralelného setu vychádza základný set vo verziách Copper Sparks 1 of 100 (súčasť Retail a Blaster balení), Green Dew 1 of 60 (súčasť Premium balení), Black Camouflage 1 of 25 a Golden Fireworks 1 of 1 (súčasť Exclusive balení).

Obrázok kolekcie

Bright Future & Klub legend

Už tradične sa v jednotlivých setoch venujeme talentovaným mladíkom a nezabúdame ani na legendy. Mladú krv na českých trávnikoch predstavíme v sete Bright Future, kde deviatim hráčom vychádza okrem základnej verzie aj paralelné verzie Limited 1 of 130 a Die Cut Limited x/75. Súčasťou setu je aj podpisovka Auto x/55. 

Set Klubu legend rozšírime o ďalších deväť hráčov, ktorým vychádza aj paralelná karta Limited x/130 a podpisová kartička Auto x/55.

Obrázok kolekcie

Flash & Fantastic Combo

V špeciálnom sete sme si posvietili na rýchlonohých futbalistov, ktorí sú rýchli ako blesk. Na kartičkách Flash dostalo priestor 18 rýchlikov a okrem základnej verzie vydávame aj paralelku Limited x/35. 

Na kartičkách Fantastic Combo sme dali priestor klubovým dvojičkám, ktoré patria medzi opory svojich tímov. Mnohí z nich sa na trávniku dokážu nájsť aj naslepo a sú ťahúňmi svojich klubov. Zberatelia sa môžu tešiť na dual podpisovku Fantastic Combo Auto x/25.

Obrázok kolekcie

Elite Team & F:NL Playmakers

Veľké opory klubov predstavíme aj v sete Elite Team. Checklist tvoria hviezdne mená a tak sme pristupovali aj k rozšíreniu základnej verzie. Hráčom vychádzajú tri paralelné verzie Limited x/35, x/15 a x/5. Zberatelia môžu získať aj podpis futbalistov vo verzii Auto x/25. 

Nezabudli sme ani na nižšiu ligovú súťaž, kde opäť prinášame osemnásť hráčov, ktorých možno označiť za hviezdy F:NL. Set F:NL Playmakers prináša aj podpisové karty Auto v limite x/35.

Obrázok kolekcie

Signed Stars

Pri podpisovom sete Signed Stars nastali zmeny v limitácii, ktoré výrazne poklesli. Level 1 má limitáciu x/110 (27 hráčov), Level 2 x/65 (18 hráčov) a Level 1 x/35 (9 hráčov). Zníženie limitácie by malo spôsobiť zvýšenie zberateľskej hodnoty setu.

Obrázok kolekcie

Kick the Ball & Feel the Leather

Ozdobou kolekcie budú nepochybne kartičky Kick the Ball. Karta v limite x/25 obsahuje kúsok hranej lopty z 1. kola novej sezóny FORTUNA:LIGY. Je výhradnou súčasťou balenia Premium verzie. 

Kartičky Feel the Leather x/15 pre zmenu nájdete len vo verziách Exclusive. Ide o podpisový set, ktorého hlavnou doménou je prémiový dizajn, ktorý tvoria podpisy fixou zlatej farby na čiernej koži. Set tvorí 25 kartičiek.

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Unique Mark

Nezabudli sme ani na kartičky s hranými kúskami dresu. Game Jersey v základnej verzii vychádza v limite x/70. Karta s hraným dresom doplnená o podpis má limit x/25. 

Unique Mark si držia stále veľkú popularitu a nie je sa čomu čudovať. Veľké kúsky menoviek, čísel či loga z hraných dresov patria medzi zberateľské lahôdky.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  október 2023

 • Predaj:

  Na e-shope SportZoo.Store, v predajniach JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa a u ďalších špecializovaných predajcov.

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenie:

  Retail box - 24 balíčkov po 6 kariet
  Retail balíček - 6 kariet 
  Blaster box - 6 balíčkov po 8 kariet
  Blaster balíček - 8 kariet
  Premium box - 10 balíčkov po 8 kariet
  Premium balíček - 8 kariet
  Exclusive box - 8 kariet
  Štartovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 sprievodca kolekciou

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série FORTUNA:LIGY 2023/24, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo