Základný set

Základný set sa ako to už býva zvykom pri druhých sériách, graficky nadviazal na jesennú kolekciu. Rozširujeme ho o 180 kartičiek, ktoré vychádzajú aj v limitovaných, paralelných verziách Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.
 

Obrázok kolekcie

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Prostredníctvom setu Debut Date Rookie predstavujeme 27 debutantov aktuálnej sezóny, ktorí svojimi výkonmi zaujali širokú futbalovú verejnosť. Kartička mladíkov vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/149 a podpisovej verzii Auto x/99. 

V spomienkovom sete Debut Date Flashback si zaspomíname na ligovú premiéru deviatich legiend českej najvyššej futbalovej súťaže. Karta vychádza okrem základnej verzie aj v paralelnej Limited x/99 a podpisovej Auto x/49.

Obrázok kolekcie

CapTime & The Last Instance

V špeciálnom sete CapTime sme sa zamerali na kapitánov jednotlivých tímov F:L. Ozdobou kolekcie bude kartička CapTime Armband s kúskom hranej kapitánskej pásky a podpisom v limite x/9. Set vychádza aj v nízko limitovanej paralelnej verzii Limited x/5. 

The Last Instance je zameraný na brankárov FORTUNA:LIGY. Okrem základnej verzie vychádza 27 brankárom paralelka Limited x/60 a podpisová verzia Auto x/30. 
Oba sety sa môžu pýšiť aj exkluzívnymi limitovanými kartičkami 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Třicátá sezona F:L & Foreign Forces Art Edition

Pri príležitosti jubilejnej 30. sezóny FORTUNA:LIGY sme sa zamerali na zaujímavé štatistické ligové fakty. Okrem základnej verzie set vychádza aj v paralelnej limitovanej verzii Limited x/30. 

Set s legionármi Foreign Forces Art Edition tvoria krásne ilustrácie grafického dizajnéra Marka Stellara. Pozadie kartičky tvoria dominanty rodnej krajiny 18 zahraničných hráčov F:L. Okrem základnej verzie vychádza aj podpisová verzia Auto x/35.

Obrázok kolekcie

F:NL Playmakers & Signed Stars

F:NHL Playmakers predstavuje 18 futbalistov druhej najvyššej českej futbalovej súťaže, ktoré patria medzi vedúce ligové osobnosti a opory svojich tímov. Okrem základnej verzie sa v boxoch a balíčkoch bude nachádzať aj podpisová verzia Auto x/35. 

Samostatný podpisový set Signed Stars už tradične vychádza v troch úrovniach: Level 1 x/199 (27 hráčov), Level 2 x/149 (18 hráčov) a Level 3 x/99 (9 hráčov).

Obrázok kolekcie

Q&A Signatured Answer

Novinkou je set Q&A SIgnatured Answer. 36 futbalistov nám zodpovedalo 6 otázok: najčastejšia prezývka, najobľúbenejší spoluhráč, futbalový vzor, herné prednosti, najväčší kariérny úspech a najväčšie hobby mimo futbal. Každá kartička vychádza len raz a každému hráčovi tak vychádza len 6 podpisových kartičiek.

Obrázok kolekcie

Imperial Scripted Memorabilia & Game Jersey & Unique Mark

V druhej sérii vychádzajú hneď tri sety s kúskami hraných materiálov
Súčasťou Imperial Scripted Memorabilia budú kúsky štucní, chráničov či brankárskych rukavíc doplnených o podpis. Set tvorí 45 hráčov F:L. 

Game Jersey obsahujú kúsky hraných dresov v limitácii x/99 a v paralelnej verzii Auto x/25 je kartička doplnená o originálny podpis hráča

Nádherné Unique Mark obsahujú najexkluzívnejšie kúsky z hraných dresov 34 hráčov. V kartičkách sa tak nachádzajú kúsky z menovky, loga či čísla dresu. Ide o nízko limitované karty, ktoré sa radia medzi najcennejšie kúsky kolekcie. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  máj 2023

 • Predaj:

  Na e-shope SportZoo.store, v sieti predajní JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa, klubových fanshopoch a u vybraných oficiálnych predajcov.

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek 
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek 
  Blaster balíček – 8 kartičiek 
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek 
  Premium balíček – 8 kartičiek 
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek 
  Exclusive box - 10 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série FORTUNA:LIGY 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo